studia farmaceutyczne

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktos mi moze powiedziec jak wygladaja przyjecia na studia farmaceutyczne w angli?? i wogole jak wygladaja same studia, czy jest duzo nauki i wszystko co wiecie o studiach farmaceutycznych...
Witaj Szkrobol,
Jesli jestes zainteresowana/wany :) studiami farmaceutycznymi w Szkocji z checia Ci pomozemy z przebrnieciem ze wszystkimi formalnosci, aplikowaniem,dostaniem dofinasowania BEZPLATNIE. Jesli chodzi o same studia to oczywiscie trzeba sie uczyc, ale na pewno nie tylko co w Polsce. W UK stawiaja bardziej na strone praktyczna niz na kucie regolek. Jesli chcesie sie dowiedziec ogolnie o studiach w UK i samym prpcesie rekrutacji to zapraszam na stronke: www.knowledger.pl. Jesli masz wiecej pytan zapraszam na nasze spotkania informacyjno-rekrutacyjne. Szczegoly na stronce. Pozdrawiam.
A ktoś może wie czy można zrobić w Wielkiej Brytanii studia uzupełniające? Skończyłam studium i mam tytył technika farmaceutycznego. Chciałabym zrobić studia magisterskie. Czy jest taka możliwość? Czy po prostu musiałabym zacząć studia od początku? Czy są studia zaoczne oczywiście farmacji? I co bym musiała zrobić żeby na takie studia uzupełniajace sie dostać?
Mieszkam w Londynie i bardzo chcioalabym sie dowiedziec czy jest w Anglii mozliwosc studiowania -kierunek farmacja.,chodzi mi nauke w jezyku polskim.
Mieszkam w Londynie,i chcialabym sie dowiedziec czy jest tutaj mozliwosc rozpoczecia studiow-kierunek farmacja w jezyku polskim.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie