Procedury przy przyjmowaniu na studia w UK ??

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę o opisanie jak wyglądają procedury na przyjecie na studia do UK. Jak wygląda rok zerowy(zajęcia i ogólnie o co w tym chodzi). Cz jest opłacalne branie tego roku zerowego? O ile wiem jego koszt wynosi średnio 1/3 kosztów normalnego. Ile trwa wczucie sie w ten język na miejscu ? Mam zamiar zdawać około grudnia stycznia toefl i ogólnie pracuję nad językiem. Będę wdzięczny za wszystkie wiadomości ;-)
"Proszę o opisanie jak wyglądają procedury na przyjecie na studia do UK. "

Odsyłam na strone ucas - http://www.ucas.com/

"Jak wygląda rok zerowy(zajęcia i ogólnie o co w tym chodzi). "

Rok zerowy ma na celu przygotowanie Cie do roku pierwszego, wyrównanie zaległości. Musialbys napisac o jaki kierunek Ci chodzi zeby Ci ktos napisal jak wygladac bedzie rok zerowy...

"Cz jest opłacalne branie tego roku zerowego?"

Musisz z góry zapłacić za cały semestr - więc jest to dość kosztowne.

"O ile wiem jego koszt wynosi średnio 1/3 kosztów normalnego."

Zależy od uczelni...

"Ile trwa wczucie sie w ten język na miejscu ?"

Nie mam pojecia :| To zalezy od tego ile umiesz i jak szybko sie uczysz ;p
Interesuje mnie prawo. Jestem na poziomie trochę ponad FCE. Uczę sie anglika od dwóch lat w szkole i prywatnie(w tygodniu średnio mam 3 godz w szkole i 4 prywatnie) i do tego dojdą teraz zajęcia z nativami w weekendy na kursie językowym. Bardzo mi zależy na tym aby sie na takie studia dostać. Interesuje mnie także jak oceniana jest nasza matura w UK. Jak możesz to teraz coś napisz.
"Interesuje mnie prawo. "

A gdzie? :P

"Bardzo mi zależy na tym aby sie na takie studia dostać."

To musisz aplikowac jak najszybciej. W UK jest zasada kto pierwszy ten lepszy ;p

"Interesuje mnie także jak oceniana jest nasza matura w UK. "

Dość dziwnie, bo oni nie zawsze patrza na to czy zdawales mature rozszerzona czy podstawowa - ale wymagaja sporo. Wiele uczelni zada >90% z matury, ale z tego co wiem to z podstawowa da sie dostac(sic!).

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie