Kontynuacja nauki za granicą

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, pisze tego posta, poniewaz ostatnio zastanawialem sie nad nauka za granica, aktualnie skonczylem 1 klase liceum i chcialem sie dowiedziec, czy jest mozliwa kontynuacja nauki za granica na przyklad w ameryce albo anglii, ale nie tylko na rok albo na wakacje, tylko do konca nauki. Z tego powodu nie wiem czy jest taka mozliwosc, bo na stronach internetowych znajdowalem tylko informacje o szkolach jezykowych na jakis rok albo krocej... a mi chodzi o to zeby po prostu zmienic miejsce nauki z Polski na Ameryke/Anglie, ktos moze mi cos powiedziec moze na ten temat?? kontakt ze mna jest mozliwy poprzez [gg]
kontunuacja nauki jest mozliwa, bo przypuszczam ze twoj jez. ang jest na odpowiednim stopniu, zeby zrozumiec szkolne zadania itd. bo wszystko bedzie oczywiscie w jez. ang.
Co rozumiesz przez '...do konca nauki'
rozumiem przez to ze poprostu chcialbym juz tam zostac i sie uczyc na wlasna reke.... skonczyc High School i tak dalej ....
W UK - High school konczy sie w wieku 16 lat - wtedy College na 'A' levels a wtedy Uni.
Nie wiem jak jest w USA.
a czy moze znasz jakis serwis, z ktorego dowiem sie wiecej na temat szkol w anglii, oraz w ameryce??
jak uwazacie, oplaca sie taki wyjazd za granice do szkoly podczas liceum? czy lepiej poczekac i po maturze dopiero?
Wolisz zdawac A czy mature? I
takich ston jest mnostwo - moze 'google' pomoze -
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa