6th form college, A levels

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktos sie orientuje czy rocznik 1991 przyjmują na a levels? Na jakiej podstawie tam przyjmują? Bo zakładam że napewno nie na podstawie polskiego swiadectwa i zaswiadczenia o punktach z gimnazjum...Czy są jakieś testy na wstępie? Czy musze miec GCSE zeby isc na a levels?
Generalnie, na A levels w college przyjmuja osoby po GCSE - ktore maja odpowiednie wyniki. Zwroc uwage, ze studiuje sie 3 albo 4 'A's. Rocznik nie ma znaczenia tyle co wyniki z GCSE. Najlepiej zapytaj w college.
a żeby zrobić sobie GCSE to musze miec jakies specjalne oceny na polskim swiadectwie(tzn. dobre)? bo to u mnie roznie bywa:P a jak nie patrza na polskie swiadectwo to na jakiej podstawie przyjmują na GCSE?
hi :)
mam akurat 16 lat, czyli 91 rocznik :) no i przyjechałam sobie tutaj 2 miesiace temu, i do szkoly od 5 wrzesnia chodze :)
6th form college, jednak chodze do grupy GSCE, bo chce isc na medycyne, a tam musze miec baaardzo dobre stopnie z alevelow. totez 3 latka mi zostały do napisania alevelow :) wychodzi mi na to samo co w polsce. na alevel moga cie przyjac ale nie musza zalezy jak dobrze znasz angielski i co chcesz robic po szkole (jakie studia).
pozdrawiam :)

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia