Plymouth-mieszkanie,praca,studia

Temat przeniesiony do archwium.
Jade niedlugo do Plymouth na studia(tzn we wrzesniu), niestety nie moge mieszkac w akademiku lub zakwaterowaniu oferowanym przez uniwersytet poniewaz nie moglabyb zerwac kontraktu i musialabym placic przez caly okres jego trwania czyli ok 40 tygodni, a nie wiem jaka bedzie moja kondycja finansowa jak tam pojade, poniewaz jeszcze nie znalazlam zadnej pracy (w wiekszosci oferty sa dla osob bardziej zorientowanych w tematach technicznych). Jesli ktos mialby ochote sie wybrac we wrzesniu do Plymouth na dluzej to bylabym chetna zeby w kilka osob wynajac jakies mieszkanie lub jesli juz ktos tam jest to moze ma jakis wolny pokoj do wynajecia. Moze ktos slyszal o jakies agencji posredniczacej w wynajmowaniu mieszkac czy pokoi w Plymouth(podobno takowe istnieją)? Bylabym wdzieczna za jakiekolwiek informacje lub chociaz kontakt od osob ktore byly, są lub będą w Plymouth. Moj mejl [email] lub [gg]
Pozdrawiam :)
ja wlasnie koncze studia mgr na Univeristy of PLymouth, obrona za 10 dni :D
mieszkam obecnie w Bristolu...

przez agencje mieszkania nie wynajmiesz chyba ze masz 400-500F na rent + 500F depozytu na wjazd...
z praca lepiej zacznij sie juz rozgladac, a wogole skoro we wrzesniu zaczynasz to juz dawno powinnas byc w Plymouth... na szybko nic nie znajdziesz a zajecia sie zaczna...

powodzenia...