Czy warto studiowac w UK?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!

Zastanawiam sie nad studiami w UK tylko caly czas nie jestem pewien czy w ogolnym rozrachunku to sie oplaca. Mam na mysli fakt ze nauka w UK jest nieporownywalnie drozsza niz w Polsce. Od 15 miesiecy przebywam w UK i zaczolem myslec nad studiami na Uni. of Bolton bo tylko tam znalazlem interesujacy mnie kierunek (logistyka i zarzadzanie lancuchem dostaw) Mieszkam w Manchesterze. Czy myslicie ze lepiej skonczyc sredni uni. w Uk czy np. Akadamie Morska w Gdyni? Dodam ze po skonczeniu szkoly planuje powrot do Polski. Czy myslicie ze uniwerek w UK da mi realna i dosc duza przewage nad osobami po Polskich niezlych uniewrkach. Czy lepiej wrocic do Ojczyzny i tu rozpoczac edukacje.
Z gory slicznie dziekuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich forumowiczow.
sprawdz jak dlugo Bolton jest Uni i jaka ma renome. Czy w Polsce mozesz studiowac ten sam kierunek? Jak tak, to wg mnie lepiej w Polsce. Moze zastanow sie co bedzie dalej, czy pracodawcy w Polsce (w twoim zawodzie) przykladaja duza renome do tego, ze studiowales w UK?
Bolton jest w pelni prawnym Uni. od dwuch lat wczesnij to byl instytut wyzszej edukacji. Jego renoma nie jest czyms zachwycajacym. W rankingach jest na 90 miejscu na 120 Uniwerkow w UK. Slaba pozycja moze troche wynikac z tego ze to bardzo mloda szkola. Kraza opinie zo to Uniwerek z dosc duzymi perspektywami dobrego i szybkiego rozwoju. w Gdyni moglbym studiowac podobny kierunek. Probowalem sie dowiedziec jak pracodawcy zapatruja sie na edukacje w uk ale jak na razie nie zdobylem na ten temat zadnych wiarygodnych informacji.
Dzieki za czas poswiecony mojej sprawie. Pozdrawiam
Jeśli nie wiecie, co warto studiować w UK, tu możecie znaleźć informacje (zwłaszcza o niedostępnych w Polsce kierunkach)
http://www.e-lama.pl/artykul.php5?id=4650

« 

Brak wkładu własnego

 »

Studia językowe