aplikacja student finance - pilny problem

Temat przeniesiony do archwium.
zalogowałam się do student finance by sprawdzić co z moją aplikacją. jej status to "to be completed" - czy to znaczy że ja mam jeszcze coś zrobić? nie bardzo tez rozumiem do czego służy opcja "support an application"..
Możesz powiedzieć na jaki typ studiów się dostałeś, undergraduate czy postgraduate. I jaki typ formularza wysłałeś, chodzi mi o kod. Wielkie dzięki.
undergraduate, eu7n
Każdy kto tam się zgłasza dostaje konto, założenie konta kompletnie nic nie znaczy, bo jest to rutynowa procedura. To be completed oznacza tyle, że jesteś wprowadzony do bazy danych ale twojej aplikacji nikt jeszcze nie przeczytał. Kiedy to zrobią wyślą ci zawiadomienie pocztą, które oczywiście możesz sprawdzić w swoim koncie. Wówczas zamiast to be completed będziesz miał dokładne dane. Mam nadzieje, że jakoś ci pomogłem. Oczywiście jak będzie odpowiedz to napisz tutaj.
czyli jeśli dadzą mi pożyczkę to zmieni pojawi się to online jak i dostanę list. czy wtedy będę miała jeszcze coś z robić, coś gdzieś wysyłać? bo powoli kończy mi się czas i jak tak dalej pójdzie to nigdzie nie pojadę. ile (mniej więcej) trwa w praktyce oczekiwanie na decyzję?
powiem tak, powiedzieli mi że na odpowiedź czeka się do 60 dni roboczych, ja dostałem odpowiedź po 1,5 miesiąca, była to odpowiedź negatywna, więc musiałem i dalej staram się zorganizować pieniądze na własną ręke, ale jest mi bardzo ciężko... nie wiem jak będzie w twoim przypadku tzn. jak ją dostaniesz co robić dalej, bo po prostu przez to nie przeszedłem, powodzenia, bo myślę że obu nam się przyda...
no łaskawie w końcu wydali decyzję, na szczęście approved. czy teraz mam czekać tylko na list potwierdzający i to koniec? czy jeszcze coś trza będzie zrobić? bardzo to dla mnie ważne bo wylot lada dzień, a ja wciąż tkwię w niepewności..
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Studia językowe