JOMEC na Cardiff University + polska matura

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć,
Co prawda jeszcze półtora roku do ukończenia liceum i matury (polskiej), ale zastanawiam się już nad studiami. Z tego, co udało mi się "wygrzebać", wywnioskowałam, że najlepszym wyborem spośród kierunków dziennikarstwa i mediów jest Cardiff University, aczkolwiek jeśli znacie alternatywę, proszę o informację :D Starałam się wybierać spośród 20, 30 czołowych uniwersytetów. Zastanawiałam się też nad Edynburgiem (11 w 2007 roku) ale, jak już pisałam, jednak marzy mi się Cardiff (16 w '07).
Mam certyfikat FCE, w czerwcu planuję zdać CAE, natomiast w trzecej klasie, na wiosnę '09 IELTS. Wiem, że na dziennikarstwo na Cardiff muszę mieć minimum 7.0 IELTS. Zakładając, że uda mi się to, moje główne pytanie po tym wprowadzeniu brzmi: Skoro C. Uni. wymaga trzech przedmiotów na A-levels, to, biorąc pod uwagę że na maturze zdaję rozszerzone historię i WOS oraz podstawowy niemiecki (lub biologię, ciągle się zastanawiam), oczywiście polski i angielski również rozszerzone, to jak przekłada się to na A-levels, w każdym, że tak powiem, aspekcie? Będę wdzięczna za wszystkie info =] Również polecenia innych uniwersytetów, gdzie ten kierunek stoi wysoko. Dzięki ;-)

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia