BSc with Hon a polskie Mgr

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Chce podjac studia postgraduate w Anglii (2 lata - part-time) i jednym z wymagan jest BSc with Honours. Ja mam tytul magistra uzyskany w Polsce (ten sam przedmiot co zamierzam studiowac tu w Anglii - choc tylko z nazwy ;)

Czy ktos sie orientuje czy mi uznaja ten dyplom (tlumaczony bo w tamtych latach jeszcze nie wydawano po angielsku) czy musze miec licencjacki with honours koniecznie..

Bede wdzieczna za odpowiedz bo nie wiem czy w ogole sie zabierac do wysylania papierow itp., strasznie duzo zachodu :)

Thx
Dopowiem jeszcze ze mam na mysli czy moge startowac od razu na studia mgr w Anglii czy mam robic od podstaw licencjackie potem mgr.
Musisz sie dowiedziec od Uczelni (napisz im email).
Nie jestem 100% pewna co do daty, ale do ktoregos tam roku, BA/BSc Hons bylo rowne polskiemu mgr. Pozniej sie to zmienilo.
Ciekawi mnie, dlaczego jak juz masz Mgr to chcesz studiowac MSc - czy tylko chcesz miec Uczelnie wpisana na CV - MA studia w UK sa bardzo kosztowne.
Dzięki za odpowiedź :)

Dlaczego te studia? Bo interesuje mnie konkretny zawód, którego bez tych studiów w Anglii wykonywać nie mogę - czyli praca związana z environmental management/consultancy konkretnie - przydadzą mi się te ang studia, są ściśle ukierunkowane, nastawione także na wiedzeę praktyczną i odnoszą się do angielskich warunków, prawa etc. Poza tym program tych studiów jest bardzo ciekawy i nie powiela tego co już przerobiłam na uniwerku w Polsce. W Polsce zrobiłam Mgr - Ochrone Środ i mogę sobie co najwyzej dyplom na scianie powiesic ;)
Mysle, ze najlepiej wyslij email i przedstaw im cala situacje.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie