university of Liverpool

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Chciałem zapytać czy ktoś może studiował na University of Liverpool lub może zna kogoś kto studiował. Interesuję się tą uczelnią ze względu na (podobno) wysoki poziom nauczania języków i sposób w jaki można je łączyć. Dla mnie jest to np angielski z niemieckim. Chciałbym wiedzieć jak ogólnie tam jest, jaka atmosfera itd i czy rzeczywiście to najlepsza opcja jeśli chodzi o naukę języków. Z góry dzięki za pomoc.
Liverpool jest dobry na jezyki jak i na studia nauczycielskie.
Aha. A jak jest tam z dostaniem sie? bardzo trzeba sie wyróżniać? i w ogóle jakie wymagania?(matura), który certyfikat lepiej? wiem, że info jest na ich stronie, ale szczerze to nie do końca sie moge połapać a poza tym oficjalnie to jedno a co innego w praktyce..
Terri, a tak szczerze, co polecasz bardziej do studiowania języków obcych? Nie chodzi mi o jakieś orientalne, bo do tego jest np. SOAS w Londynie. Mam na myśli języki europejskie. To jak? Co Twoim zdaniem wygrywa? University of Liverpool czy King's College London? :) Sam jestem ciekaw. Pozdrawiam ;) Paweł
A co do certyfikatu, przede wszystkim IELTS. Przedmioty często są podane na stronie. Jeśli nie, napisz maila do wydziału. Pewnie na wszystkie pytania bez problemu odpowiedzą:)

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie