Jaka szkola w Lodzi dla poczatkujacych?

Temat przeniesiony do archwium.
Ucze sie angielskiego w szkole zaocznej, (wychodzi 1,5h na 2tyg.) ciezko mi to wychodzi z takimi przerwami:( charakter mam raczej leniwy i jak ktos nade mna nie siedzi to kiepsko mi idzie nauka. Szukam niedrogiej szkoly, zajecia 1-2 razy w tygodniu, najlepiej gdzies w centrum Lodzi. Moze cos polecicie, nie chodzi mi tu o jakas najlepsza szkole, ale taka zebym utrwalal wiedze, nie mial klopotow w szkole, jednoczesnie nie wyrzucal kasy w bloto no i zeby cos w dalszej przyszlosci z tego bylo.

Pozdrawiam
hmmm... ALMA jest b. dobra, ale niestety bardzo droga.

co do całej reszcty, cóż, szkołę polecić jest bardzo trudno, bo liczy się tak naprawdę nauczyciel. ja chodze do szkoly umiarkowanej, powiedzmy:), ale mam świetną nauczycielkę.

najlepiej idz tam gdzie jest w miarę tanio i poproś o lekcję próbną
adadad
Całkiem dobry jest Progres (piotrkowska 114).
Ja od października zaczęłam naukę od podstaw w empiku.Wcześniej chodziłam po wielu szkołach.Przyznam że cena zachęciła mnie do zapisu.Mogę wpłacać w ratach miesięcznych.Mam miłą grupę i przede wszystkim dobrego lektora.Czuję że można się tu wiele nauczyć.Polecam poszukującym dobrej szkoły.
Pozdrawiam
no to teraz szkoly moga sie tu reklamowac!!!
Nie ladnie tak sie reklamowac, nie ladnie.
Polecam Live! na Aleksandrowskiej 102\22. Mlodzi lektorzy, mila atmosfera, fajnie wyposazone sale i maja nawet poczekalnie, gdzie mozna napic sie kawusi.rnPoza tym mozna nauczyc sie mowic! A to chyba najwazniejsze
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa