EMPIK-jakiego prowadzącego wybrać?

Temat przeniesiony do archwium.
chcę zapisać się do empiku, jestem juz po rozmowie wstępnej i teście i nie wiem do którego z trzech prowadzących zapisać się: 1) Kaczorek Dariusz, 2)Bernatowicz Małgorzata, 3)Bąbka Patrycja
bardzo proszę o pomoc w wyborze

Pozdrawiam
Ja także jestem zainteresowana EMPIKIEM czy coś słyszales o wymienionych przez ciebie lektorach?
niestety nie słyszałam, ale juz zapisałam się do Bąbki bo godzina i dni najbardziej mi pasowały, a jaka jest to juz sie przekonam na własnej skórze

powodzenia w wyborze



:-)
wybrałam Empik i mam ten sam problem co ty nie wiem kogo wybrać z lektorów Mam wybór pomiędzy:Dariuszem Kaczorek, Szulc Sylwia Małgorzatą Bernatowicz Babka Patrycją Grabowską Julke Magdalena Stolarska Marta i Renatą Dogiel....glosy ze strony Empiku doradzily STolarska Martę - oczekuję bardzo wymagającego lekatora a ponoc ona takim jest Jesli coś wiesz o niej to napisz...

Powodzenia u wybranej lektorki :))))
niezły temat :-))
tak mozna sie zapisywac do konkretnej osoby?
Pewno to i dobre po roku nauki, jak juz sie wie co i jak. Ale na poczatku rzeczywiście trudno o dobrą decyzje.

chwała Bogu, ze tam nie ucze. przyznajmniej moje nazwisko nie 'plata' sie po internecie
z tą szkolą radze uważać, mnie tam chcieli zatrudnić jako lektora oewnego języka, mimo że przekonywałam, że słabo go znam...
Polecam panią Patrycję, jest super lektorką. Zawsze uśmiechnięta motywuje do nauki, przygotowuje sporo materiałów we własnym zakresie. Lekcje są ciekawe i myślę że dobrego wyboru dokonałaś. Napisz może jakie wrażenia po pierwszych lekcjach. Pozdrawiam
Pani Marta Stolarska może i ma doswiadczenie ale w zeszłym sezonie wystawiła moją szkołę rezygnując w ostatniej chwili z przyznanych jej kursów. Oczywiście w żaden sposób nie czuła się winna. Ciekawe czy to Empik ją podkupił czy też dopiero taki numerek ma zamiar Empikowi wykręcić. ja bym na nią uważał.
szkoda,że nie rozumiecie, że w taki głupi ośmieszający sposób coraz bardziej odbieracie zawodwi nauczyciela języka obcego sławy i szacunku. Jaja na tym rynku dopiero się zaczynają, patrząc na to co się dzieje. Mam nadzieję, że wkrótce ostana się dobre szkoły i dobrzy, rzetelni lektorzy.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne strony do nauki języków