szkoła angielskiego u metodystów

Temat przeniesiony do archwium.
co myślicie o tej szkole? chcę się w tym roku zapisać na angielski. Mam szczere postanowienie włożenia w naukę dużo pracy - w przyszłym roku będę musiała zrobić jakieś praktyki i na pewno angielski będzie mi w tym niezędny. Niestety po szkolnictwie polskim mój poziom jest... beznadziejny. Nigdy nie uczyłam się prywatnie w żadnej szkole językowej i teraz nie wiem, gdzie można się nauczyć języka. Zależy mi na tym, żeby szkoła oczywiście dużo wymagała (nie wierzę, że ktoś się za mnie języka nauczy), ale ważna jest też metoda - angielski w szkole i mój poziom jego znajomości dziś nabawiły mnie kompleksów - chyba przede wszystkim muszę uwierzyć, że mogę się go nauczyć i odblokować w rozmowie.

badzo proszę o pomoc w wyborze szkoły. Napisałam w temacie o metodystach, bo słyszałam, że są najlepsi... co sądzicie?
Kiedyś była to najbardziej popularna szkoła angielskiego w Warszawie. Gdy ogłaszano zapisy, to kolejki były bardzo długie. Dziś jest to jedna z wielu szkół. Trudno formułować opinię o tej szkole. Wierzę jednak, że warto się do niej zapisać.
wszystko trzeba wypróbować... zadzwoń, pogadaj, zapytaj się jak uczą