PRIMA ŁÓDŹ 2006

Temat przeniesiony do archwium.
jaka jest wasza opinia o tej szkole?
Jak najbardziej pochlebna...co prawda ja mialem zajecia ze Stevem, a on jest tam najlepszy, ale mimo wszystko. Wszyscy sympatyczni i zyczliwi(moze oprocz pani sprzataczki ;), duzo dodatkowych materialow. Bardzo powaznie podchodza do wewnetrznych testow, takze idac na egzam wiadomo ze nic ponizej wynikow MOKa sie nie dostanie...
Ja chodziłam do Primy przez 2 lata i jestem b.zadowolona :)rnlektorzy naprawdę sympatyczni, dobrze uczą - polecam!
Nie polecam.Dlaczego? Szkoła jest nieelastyczna w stosunku do swoich klientów. Chciałem rozwiązać umowę ze względu na chorobę jednak Pan Dyrektor oświadczył, że nie przyjmuje zwolnień lekarskich( nawet od specjalisty-stwierdził,że ma znajomych, którzy mu też napiszą zwolnienie jeśli poprosi o to). Nie był skłonny również przepisać mnie na tańszą grupę dopołudniową. Dodam, że ogromny baner tej szkoły wisi na przeciw wydziału Ek-Soc gdzie co tydzień przewija się kilka tysięcy studentów. Jest to dla mnie naciąganie, bo sztywne ramy kursu (jednego z droższych w Łodzi) nie powinny być kierowane do studentów. Co więcej system edukacyjny stworzony przez właściciela polega na wiecznym pisaniu kartkówek, sprawdzianów (również jakoś nie dla studentów). Pod koniec semestru często kończy się na pisaniu zaległych prac dzień w dzień ( akurat jak zbliża się sesja).Poziom wykładowców-bardzo dobry.Profesjonaliści-niestety często sami mówią, że nie mogą pewnych rzeczy zrobić ze względu na zasady, które obowiązują w tej szkole( obmyślone przez Pana Kierownika).To moja subiektywna opinia. Nie mówię, że nie ma osób którym taki system edukacji pasuje.Pozdrawiam.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa