nauczycielka j.angielskiego - szukam pracy (Warsza

Temat przeniesiony do archwium.
Szanowni Państwo,

Jestem doświadczoną nauczycielką języka angielskiego, z 3-letnim stażem nauczycielskim w gimnazjum.
Ponadto kończę studia w Ośrodku Studiów Amerykańskich na Uniwersytecie Warszawskim (zajęcia w weekendy, wykłady prowadzone w j. angielskim).

Aktualnie poszukuję pracy w Warszawie.

Jeżeli poszukują Państwo osoby do prowadzenia zajęć językowych dla młodzieży uprzejmie proszę o kontakt.

Serdecznie pozdrawiam,
Agnieszka
[email]
napisałam pod ten adres wczoraj rano i zero odzewu do teraz.
mogła chociaż napisać, że np cv prześle później, jak nie ma przygotowanego
a tu total nic.
albo napisać, że to już nieaktualne.......
oby tak dalej!
życzę owocnego szukania pracy......
Tą stronę odwiedzają przede wszystkim uczniowie, dlatego trudno oczekiwać szybkiego odzewu. Może za kilka dni trafi tu ktoś bardziej od nas kompetentny w sprawie pracy, moze znajdzie sie amator korepetycji wtedy bezie miała Pani jakąś odpowiedź.

Życzę skutecznego zakończenia poszukiwań.
cdcaacf
zapraszam do future centre training corporation szukaj dobryhch nauczycieli daja duzo godzinw prestizowych firmach kontakt joanna jaworska 22 538 91 11 , ja pracuje z nimi od 5 lat jestem zchwycona firma idealna , zorganiwona
anna
Agnieszko! Czy trafiłaś już do wwy? Szukam nauczyciela na lekcje indywidualne dla siebie (osoboa dorosła, poziom intermediate) czekam na kontakt, [email]
ZZC
Chetnie znajdę dla Ciebie lektora angielski na takim poziomie:)
tylko oczywiście pytanie za ile jeśli jest to jeszcze aktualne

Kontakt:
marcingulawp.pl
jakie są teraz ceny prywatnych lekcji angielskiego ? jestem na etapie poszukiwania szkoły językowej i mam totalny mętlik w głowie.rnMyślałam nad prywatnymi lekcjami ale obawiam się, że mnie na nie nie stać.rnjeśli ktoś ma informacje na ten temat: [email]
pozdrawiam
Anita
bn bnn nb
Temat przeniesiony do archwium.