szkoła językowa - Białystok

Temat przeniesiony do archwium.
hej :) w tym roku planuję zapisać się do szkoły językowej w Białymstoku, co byście polecili ? gdzie według Was uczą najlepiej ? zastanawiam się nad szkoła speak-up, ale przeczytałam bardzo wiele negatywnych opinii i już sama nie wiem, gdzie najlepiej się zapisać.. z góry dziękuję za odpowiedź :)
od kilku dobrych lat chodzę do Primy (ul. sienkiewicza), byłam w różnych grupach, miałam wielu lektorów, ale na żadnego ponarzekać nie mogę :) przyjemna nauka anogla, tylko te schody na 4 piętro troszkę odstraszają :)

poza tym może empik, albo języki świata?
byłam w kilku szkołach, a w każdej nic szczególnego, w Empiku dziewczynie nie chcieli zwrócić pieniędzy za kurs bo musiała zrezygnować z nauki, nawet zdarzyło mi się natrafić na tych samych lektorów w innych szkołach, w tamtym roku chodziłam do Felberga i tu mi się najbardziej podobało zawsze konkrety, nie traktowali mnie jak kolejnego słuchacza, ale jakbym sama jedna tam była, i chyba tu się więcej nauczyłam niż w poprzednich szkołach
a co do speak-up to ponoć wywodzi się z empiku
ja polecam Języki Świata1 Dobra szkoła i super lektorzy. Nie ma problemu jak w primie ze schodami - bo mają windę :) jeśli dalej zastanawiacie się nad wyborem - polecam. Mają super native - Dan się nazywa - spoko koleś! Chodziłam na różne kursy, ale konwersacje z nim to czysta przyjemność i serio - są efekty!
polecam języki świata - bardzo dobra szkoła :)
Zerknijcie tutaj, prezentuje się ciekawie :)
ciekawe, jednak wole szkoły stacjonarne i ludzi w realu :)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa