TORUŃ - która szkoła jęz. obcy najlepsza?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Chciałabym zapisać się do dobrej szkoły językowej. Nie chcę źle wybrać dlatego zwracam się do osób, które uczyły się lub uczą w takiej szkole w Toruniu.
Którą polecacie i dlaczego?
Bym była bardzo wdzięczna za odpowiedzi.
Dodatkowo powiem, że chodzi mi o bardzo dobre przygotowanie do matury roszerzonej.
Hej ja chodzilam do Empiku i bylam bardzo zadowolona. Przygotowywalam sie do FCE i zdalam:) Fajni, kompetentni nauczyciele z poczuciem humoru, grupy max 12 osob, czesto testy i sprawdziany zeby sprawdzic czy robi sie jakies postepy no i zeby sie zmotywowac do nauki, wykorzystywanie roznych metod, lekcje prowadzone dynamicznie. Wiem ze inni co chodzili do Pigmaliona tez byli zadowoleni.
A ile Cię to wszystko kosztowało? Na stronie empiku nie mogę się połapać ;/
A nie wiesz może jak jest w Academy of English?
Dzięki za odpowiedzi ;)
Roczny kurs dwa razy w tyg po 1,5 godz. Nie pamietam dokladnie ile zaplacilam bo mialam znizke studencka i za to ze zaplacilam gotowka za caly kurs z gory a nie w ratach. To bylo cos ok 12[tel]zl. Moze idz tam po prostu i sie dowiedz. A o Academy of English nic nie wiem. Jakbym miala isc jeszcze raz to na pewno poszlabym do Empiku lub Pigmaliona. Powodzenia
"The house of English"
ja zdecydowanie nie polecam szkoły Doroty Garniewicz z ulicy Licealnej!! Ta osoba nie jest przygotowana do nauczania!! Mam na mysli zarowno poziom jej języka jak i przygotowanie pedagogiczne!! Dla mnie a mam wrażenie, ze wiem jak powinny wygladać lekcje ta pani nie powinna się tym zajmować!! Ponadto potwierdziłam te opinie wśrod studentow WSB gdzie ta pani wykłada. Tak niemilej i nieprzygotowanej nauczycielki jeszcze nie widziałam!! Dziwie się, że ma uczniów.
Moge jedynie powiedziec, ze nie polecam BRITISH SCHOOL. Osoby w grupie zupelnie przypadkowe (ze wzgledu na poziom) - wyglada jak brak selekcji kandydatow, ludzie ida do grup na wlasne zyczenie (???), przez co pomimo niewielkiej ilosci ludzi w grupie wiele rzeczy sie ciagnie. Urywanie czasu lekcji. Tragedia z native'ami.
Balagan w podawaniu informacji o dacie konca zajec, przez co prowadzacy zapewnie nie zdazy z przerobieniem materialu na lekcjach - zatem kurs bedzie niekompletny (???). Sprawe lekko ratuje w moim przypadku sam prowadzacy, jednak mam dojscie do innej grupy gdzie prowadzenie zajec przyprawia o zawrot glowy. Pozdrawiam!
polecam akademie nauki na jeczmiennej. Dlaczego?Bo ucza swietna metoda i stosuja dobre podreczniki do niej.
A co to za akademia na jęczmiennej?
www.torun.akn.pl/ wystraczy poszperac w necie :)
ja polecam Pigmalion, super kadra, bardzo kompetentna i wymagająca ale tez bardzo sympatyczna,a oprócz tego duża ilość zajęć dodatkowych gratis np z gramatyki, mówienia czy biznesu. Poza tym bardzo dobre warunki cenowe, ja za cały kurs zapłaciłam ok 1200 zł. Jestem bardzo zadowolona
A ja zapisałam się w październiku do Queen's School i zapłaciłam 1100 za cały rok:) było 1200zł ale 100zł dostałam rabatu za to że jestem studentką. Nie żałuje decyzji bardzo fajna atmosfera tam panuje, a moja lektorka jest świetna, cały czas mówi do nas po włosku, na początku mi to trochę przeszkadzało ale później okazało się bardzo dobrym rozwiązaniem. Na 100% zostaje na drugi rok aaa i jeszcze jaką mam grupę świetną i małą!!! tylko 4osoby, ponoć w ogóle mają tam małe grupy.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Olimpiada języka angielskiego