Program dla szkoły językowej

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
Trafiłem na to forum bo pomyślałem że ktoś z właścicieli szkół językowych może być zainteresowany programem dla szkoły językowej.

Program który napisałem rozwiązuje problemy tych szkół które mają problem z zarządzaniem kursami rozproszonymi w wielu miejscach Polski - np. wygrywają przetargi na uczenie w firmach które są wieloodziałowe.

Poszukuję osób które zechciałyby przetesotwać ten program.
Tutaj znajduje się link do DEMO:
http://wykorzystaj.to.pl/system-program-dla-szkoly-jezykowej-firmy-szkoleniowej-administracja-kursami

Możliwości programu:
Firma
po zalogowaniu widzi w raportach swoje kursy, ich czas trwania, pracowników, ich postępy, frekwencje (eksport do Excela) oraz ankiety (pdf) wypełniane przez lektorów na temat studentów oraz zestawienia kursów indywidualnych i grupowych i rozliczenia jednostek (zajęć, godzin).

Lektor
Widzi ostatnie 12 miesięcy swojej pracy, ilość kursów w każdym miesiącu, dla kogo się odbyły, do każdego z nich może dodawać zajęcia – o ile już nie są zamknięte i rozliczone, za ile zajęć należy mu się wynagrodzenie, może wydrukować dziennik – listę obecności (pdf), zobaczyć zajęcia które nie z jego winy odbyły się za późno lub zostały odwołane, wpisać co zrealizował na zajęciach, dodać listę obecności, ile czasu trwały, oraz zatwierdzić je do rozliczenia. Ponadto każdemu ze swoich słuchaczy może wystawić ankietę oceniającą pod koniec semestru/kursu.

Administrator
Może wszystko co Firma i Lektor, ponadto konfiguruje system, dodaje użytkowników, kursy, przypisuje studentów do kursów a kursy do firm i lektorów, ustawia zastępstwa, może generować zestawienia frekwencji, jakości pracy lektorów, oraz widzi za ile jednostek szkoleniowych (godzin) każdemu z nich powinien zapłacić, oraz za ile jednostek powinien zafakturować swoich Klientów

Aktualnie system obsługuje ponad 1000 studentów z 15 firm kształconych przez 70 lektorów na 200 kursach w któych znajduje się kilka tysięcy lekcji. Wszystko w różnych lokalizacjach w całej Polsce. Cała baza obsługuje ponad 175 tysięcy rekordów. Działa bezawaryjnie i nieprzerwanie od stycznia 2006 roku.

System można dostosować od indywidualnych wymogów każdej ze szkół.

Będę głęboko wdzięczny za wszelkie opinie na temat tego produktu.
Rafał Mróz

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa