Academy of New York Warszawa fajan szkoła

Temat przeniesiony do archwium.
Wczoraj byłem w tej szkole na lekcji próbnej. Mile mnie zaskoczyli. Super wnętrza. Fajnie urądzone sale, a przede wszystkim zajęcia prowadzą wyłącznie amerykańscy lektorzy.
i założyłeś konto tylko po to, żeby nam o tym powiedzieć. Wiesz, że takie zabiegi niektórych źle usposabiają do takich szkół?
A dalczego mam tego nie robić. Jeżeli według mnie szkoła jest dobra, spełnia moje oczekiwania to chyba mogę podzielić sie swoją opinią, polecić ja innym, którzy np. są w trakcie poszukiwania szkoły języka angielskiego.
Opisz zajęcia i kwalifikacje lektorów. Bo na razie to opisałeś tylko kosmetykę szkoły, nic więcej.
Z informacji jakie uzyskałem od dziewczyn z sekretariatu tej szkoły wynika, iz zajęcia prowadzą wyłącznie amerykańscy lektorzy z przygotowaniem pedagogicznym. Jak wspomaniełm we wcześniejszym poście byłem jak do tej pory na lekcji próbnej. Miałem okazje przekonać się, że człowiek który prowadził zajęcia praktycznie nie mówił w języku polskim. Znał oczywiście podstatwoe zwroty w naszym języku ale nic więcj. Tym samym zmuszał naszą grupę do mówienia ciągle po angielsku. Jednym wychodziło to lepiej, drugim gorzej:). Lektro kład duży nacisk na konwersację i tak podobno jest również w czasie normalnego kursu. Oczywiście gramatyka również jest szlifowana. Fakt, że prowadzą zajęcia wyłącznie amerykańscy lektorzy bardzo mi się spodobał i wszystko wskazuje na to, że zapisze się tam.
>>>Znał oczywiście podstatwoe zwroty w naszym języku ale nic więcj.
wg mnie, dobry nauczyciel jez. ang nie powinnien znac zadnych zwrotow jez. polskiego-bo przeciez polskiego sie nie uczycie.
Co maja robic natiwi ktorzy wyjezdzaja do Japonii albo Chin (oczywiscie nie znajac tamtych jezykow)? Sztuka uczenia jez. wlasnie na tym polega.
Nie wiem o co Ci chiodzi. Pisząc "podstawowe zwroty" miałem na myśli słowa: Dzień Dobry, dziekuje itp. To chyba nie dyskwalifikuje lektora.
...ale po co Ci wiedziec 'Dzien dobry, Dziekuje' po polsku- przeciez te wyrazy juz znasz...powinnien mowic'Good morning, Thank you' -bo chyba tych sie chcesz nauczyc...:-)
Widzę, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. No coż wtórny anafalbetyzm został rozpoznany u sporej grupy Polaków. Przykro mi, że Ty również do niej należysz.
Nie, to ty do nich należysz, a twoja szkoła( nic do niej nie mam) niedługo się wyprowadzi bo nie wyrobi na czynsz,bo tam gdzie jest , czynsz jest baaardzo wysoki.I nie wszyscy lektorzy są "wyłącznie" amerykanie, nie wprowadzaj w błąd,
są też polacy którzy parę lat spędzili za jeziorkiem.
Nie bój nie bój nie wyprowadzi sie. Jak ktos ma głowe na karku to poradzi sobie w każdym biznesie. Zawiść wśród Polaków to normalna sprawa. Sam nic w życiu nie osiągnąłeś, ale innym źle życzyć to potrafisz. Śmieszny człowiek.
Źle nie życzę żadnej szkole a tym bardziej tej. A osiągnięcia to jest najmniej ważna rzecz, rodzina i spokój psychiczny jest najważniejsze. I śmieszny jestem , to prawda i jeszcze bardzo brzydki.
..No coż wtórny anafalbetyzm został rozpoznany u sporej grupy Polaków....(Tak, moje kochane serduszko...., ale do czasu kiedy nie mam Polskiego dowodu ani Paszportu, bardzo trudno uznac mi sie za Polke...
Tak się składa, że ludzie coraz mniej ufają szkołom językowym. Panuje powszechne przekonanie, że i tak zależy wszystko od lektora. Można trafić na kiepskiego w "dobrej" i renomowanej szkole (ale można też na dobrego) i na świetnego w mało znanej (ale też na kiepskiego). Nie ma na to reguły. Moim zdaniem i tak trzeba szukać lektora niezależnego. Należy go sprawdzić, czy ma dyplom filologii, doświadczenie, poprosić o referencje. Trzeba włożyć tylko trochę wysiłku przed kursem i są duże szanse, że się trafi na kogoś dobrego.

Żadna szkoła, nawet najfajniej wyglądająca, nie da 100% gwarancji dobrego kursu. To jest po prostu czyjś biznes (nie lektora), na którym chce się dorobić. Szukajcie lektorów na własną rękę, lepiej i taniej na tym wyjdziecie.

Pzdr.
Śmieszny to Ty jesteś z tym obrażaniem wszystkich dookoła i z tą swoją kryptoreklamą...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa