profi-lingua?

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałabym się zapisać na kursy letnie do profi-lingua a potem może na zwykły kurs, polecacie mi te szkołę? nie?
Interesuje mnie poziom CAE i zależy mi na dobrych dodatkowych zajęciach (gramatyki, konwersacji itp).
Co powiecie? :)
Z tego co slyszalam wsrod znajomych Profi-lingua nie ma zbyt pozytywnych opinii, wszystcy ktorzy tam ida rezygnuja po semestrze. Jesli chodzi o kurs wakacyjny w zeszlym roku poszlam do Three Lions (na Krupniczej) i w tym roku tez tam wracam. Swietni native speakerzy, bardzo praktyczne materialy, w ciagu trzech tygodni przerabiasz caly semestr. Poza tym ciekawe dodatkowe zajecia oraz biblioteka i wypozyczalnia dvd (wszystko w cenie kursu, ktory zreszta ma stosunkowo niska cene). Polecam!
dzięki za info :)


Kto eszcze coś powie / poleci co innego?
To zależy jakie miasto Cię interesuje. Jeśli chodzi o Kraków to mogę z czystym sumieniem polecić Lingualand. Chodziłam tam przez rok na kurs Pre-CAE, a kolega chodził 2 lata(wcześniej na niższy poziom oczywiście) i oboje jesteśmy zadowoleni. Ja CAE mam już za sobą w każdym razie :)
W przeciągu 5 lat chodziłam do trzech szkół językowych w Poznaniu - Empik, Moose oraz Profi-Lingua i muszę stwierdzić, że najlepszą z nich okazała się Profi-Lingua. Uczę się tam już 3 rok. Trafiłam na bardzo fajnych dynamicznych lektorów - zajęcia są bardzo ciekawe, otrzymuje się wiele kserówek jako taki materiał uzupełniający - fajna sprawa! Dla mnie ważne było to,że lektor prowadzący miał taki temperament że zdołał każdego zainteresować a myślę, że nie było to takie proste biorąc pod uwagę fakt, że zajęcia odbywały sie o 7:30 rano :):):) Jak dla mnie Profi jest ok :)
W przeciągu 5 lat chodziłam do trzech szkół językowych

nie ma takiego wyrażenia po polsku

w ciągu 5 lat jak już

a poprawnie to przez 5 lat chodziłam
Dziękuję za korektę :)
"przez 5 lat chodziłam do trzech szkół" znaczy tyle co w ciągu 5 lat chodziłam JEDNOCZEŚNIE do 3 szkół

"w przeciągu" -> odsyłam do NKJP http://nkjp.pl/poliqarp/nkjp-demo-3/query/
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa