szkoła angielskiego w Łodzi

Temat przeniesiony do archwium.
Powoli kończę Angielski kurs dla wiecznie początkujących Edgara i czas chyba dalej kontynuować naukę angielskiego w jakieś szkole językowej.
Stąd też moja prośba do was o pomoc i opinie bo w głowie mam mętlik.
Może polecicie coś dobrego dla mnie... coś co pomoże mi się rozgadać?
Sorbona...Benefit...Berliz?
Jeśli zależy Ci na szybkich postępach warto pójść na zajęcia do szkoły, która prowadzi kameralne grupy. Nawet jeśli "fabryki" w stylu Profi-lingua obiecują Ci bezpłatne konwersacje, mediateki i co tam jeszcze, sam fakt pracy w 16-osobowej grupie przesądza, że takie zajęcia to strata czasu - nie ma opcji na rozgadanie. Fajnym rozwiązaniem jest studio językowe na Radogoszczu Wschodzie, w którym w grupie max 7 osobowej uczą się studenci i dorośli. Szkoła jest świetnie wyposażona multimedialnie - podczas każdych zajęć lektorzy wykorzystują materiały multimedialne i interaktywne, co bardzo pomaga oswoić się z językiem i szybko pokonać barierę językową. To naprawdę dobra alternatywa dla molochów w centrum miasta, tym bardziej, że serwują tu napoje i przekąski a klimat jest bardziej klubowy niż szkolny. Szkoła nazywa się Businessclass, www.businessclassstudio.pl
Spostrzeżenia jak najbardziej trafne stąd też prośba o opinię i doradztwo w wyborze.

Zaproponowana szkoła wydaje się być interesująca ale.... to raczej szkoła biznesowa...co prawda oferowany zakres również mnie interesuje wolałbym jednak na początek coś bardziej wszechstronnego.

« 

Praca za granicą