Szkoły językowe KRAKÓW kurs maturalny

Temat przeniesiony do archwium.
Tak jak w temacie: poszukuję dobrej szkoły językowej, kurs przygotowujący do matury podstawowej. Niestety nie mam zbytniego talentu do języków i boję się o maturę...

Czy ktoś mógłby mi polecić jakąś dobrą szkołę? Taka z której naprawdę coś wyniosę i zdołam się czegoś nauczyć. Wiem, że bardzo ważna jest praca własna i mam nadzieję, że z dobrym kursem zdołam się należycie przygotować.

Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam :))
Możesz poszukać w internecie opinii o szkołach językowych i właściwie najwięcej pozytywnych znajdziesz o Inter Lang & Text. Dużo dobrego pisze się też o Stairwayu - chodziłem tam i poziom jest wysoki. Jeśli wybierzesz którąś z tych dwóch szkół na pewno będziesz zadowolony(a).
Dzięki za odpowiedź. Szukałam już, ale szczerze mówiąc wolę się zapytać na jakimś forum. Takie odpowiedzi mają dla mnie większe znaczenie :)

Wiem, że mam jeszcze trochę czasu i nie powinnam się przejmować, w końcu to tylko podstawa, ale wiem też, że mam duże braki i jeśli nic nie zrobię zapewne zdam na te 30%, a naturalnie chciałabym więcej :)

Pozdrawiam.

« 

Pomoc językowa

 »

Olimpiada języka angielskiego