TOEFL iTB

Temat przeniesiony do archwium.
Mam zamiar zdawac TOefla w kwietniu, także nie mam już szans na komputerową wersje- niestety. Czy może ktoś z Was sie orientuje w jaki sposób można sie zarejestrować na iTB ? Z tego co wiem bedzie sie go zdawało w Warszwie, ale szczerze mówiąc nie chciałabym sie rejestrowac przez www.toefl.com , kiedyś na komputerowa czy pisemną można było rejestrowac sie w sposób listowny, czy teraz tez to będzie możliwe i jeśli tak to jak? Dalej tak samo jak na poprzednie z tym że zaznaczy sie iTB.
BOje sie że nie wyrobie sie z czasem jesli bede chciała robić ot listownie.
Z góry dziękuje za jakąkolwiek odpowiedź
Witaj,

Spokojnie. Nowa wersja TOEFL a - iBT będzie dostępna około 1 raz w tygodniu. Ośrodków egzaminacyjnych też będzie kilka w Polsce, więc z pewnością uda Ci się gdzieś zarejestrować.

Rejestracja pozostanie internetowa, nie wiem jak z pocztową. W każdym razie, ze względu na większą ilość sesji egzaminacyjnych, będzie można łatwo się zarejestrować.

W Polsce, iBT ma ruszyć od kwietnia 2006 i wcześniej pewnie się to ludziom z ETSu nie uda. Sprawdzaj regularnie www.etspoland.org oraz www.ets.org/toefl Tam znajdziesz potrzebne informacje.