TOEFL

Temat przeniesiony do archwium.
Poszukuję dobrych materiałów do nauki toefl'a i moze ma ktos odpowiednie ksiazki do sprzedazy? Pilnie prosze o kontakt.Moj email: [email]
Z góry dziękuje:)
Teraz obowiązuje już internetowa wersja egzaminu TOEFL i nie wiem, jak się do niej mają książki opracowywane dla wersji paper i computer? poszukaj przykładowych testów na www.ets.org. oprócz tego znajdziesz tam informacje nt. egzaminu. w razie czego mam niezły podręcznik z płytką cd do wersji cbt (computer).
Az tak strasznie sie te egzaminy znowu nie roznia, jak ktos nie ma materialow do IBT spokojnie moze przygotowywac sie z ksiazek do wersji papierowej czy komputerowej. Gramatyki samej w sobie na ITB nie ma, wiec mozna to sobie odpuscic. Pojawia sie natomiast speaking (wlasciwie to 3) i drugi writing. Poza tym bardzo podobnie. Powodzenia wszystkim zdajacym.
omg, kazdy podaje ten link, a on prowadzi to TOEIC a nie TOEFL, chyba ze teraz to jest to samo.. ? prosze mnie oswiecic :o
hmm, sorry ale zle kopiowalem link chyba :X juz gra szafa
A ja sobie uprościłam życie i chodzę na kurs do TOEFL iBT do szkoły TFLS. Kurs jest pp prostu suuper - od razu mi się wszystko poukładało
Temat przeniesiony do archwium.