TOEFL PAYMENT

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś z forumowiczów zdawał ten egzamin? Bo ja mam problemy z zapłatą. Niby wpisałem numer katy i inne bajery ale to chyba była karta płatnicza a TOEFL honoruje tylko debetowe i kredytowa. W każdym razie dostałem list że opłata nie została uiszczona. No więc teraz chciałbym znowu zapłacić ale nie wiem jak. Czy ktoś płacił za TOEFLa?
Niestety nie mam dla Ciebie odpowiedzi 100%,ale pamiętam,że moi znajomi używali karty z wypukłymi nadrukami i była to karta kredytowa a nie płatnicza.Komuś poszło też pozytywnie z karty PEKAO BP.Na jaki rodzaj testu się rejestrowałeś? iTOEFL czy paper based Toefl? nie mogę znależć żadnego innego terminu oprócz 13 maja na paper based (częstochowa i Poznań).Gdańsk niby ma już uprawnienia do przeprowadzenia iTOEFL i na stronce ETS podają,że mozna się już rejestrować,ale mi jakoś wyskakuje,że nie ma miejsc-maj,czerwiec.Czy computer based w Wawie nadal jest przeprowadzany?możliwa jest rejestracja?Wzystko staram się robic on line na stronie ETS ale ciągla brakuje tam "seats".Powiedz jak Ty sie rejestrowałeś?Możeja cos źle wybieram podczas szukania terminów egzaminu?
Ja sie dzis zarejstrowalem na 14/04 w wawie (test komputerowy). Niestety jest potrzebna karta kredytowa (VISA, MASTERCARD), jezeli masz karty platnicze w stylu visa electron czy maestro to nic z tego. Jedyny inny sposob to przeslanie czeku bankierskiego gdzies do amsterdamu, ale zajmuje to strasznie duzo czasu. Ja zaplacilem karta przedplacona z Banku Slaskiego (specjalna karta do platnosci internetowych, jest uznawana za karte VISA ale nie mozna na nia zaciagac kredytow). Karte ta wydaja od reki , jej koszt to 25 zl (chyba) i nie trzeba spelniac takich wymagan jak do karty kredytowej (ja zalozylem na koncie studenckim na ktorym nie mam zadnych stlaych wplat). Moim zdaniem to najlepesze rozwiazanie.

« 

Pomoc językowa