TOEFL IBT

Temat przeniesiony do archwium.
Hej,czy ktoś juz jest po internetowym TOEFL w Wawie?Chciałabym się spytac o wasze wrażenia i uwagi,zdaję 23 września.Dzięki z góry
ja zdaje tez 23wrzesnia,ale w Poznaniu szkoda ze niechce nikt podzielic sie wrazeniami,napiszcxie cos prosze
i jak sie do tego przygotowujesz?ja to czarno widze.Mam ksiazke ETS i Barrona i dusze na ramieniu...
Chyba poszlo mi slabo,mialam coś o Marsie,czekam za wynikami i sie stresuje,a tobie jak poszlo
prosze niech ktos mi odpowie 23 wrzesnia zdawałam Toefla internetowego,jak dlugo sie czeka za wynikami
czescrnja tez zdawalam TOEfL 23 wrzesnia, wyniki testu mozesz sobie sprawdzic na stronie toefl... A na list nie wiem jak dlugo musisz czekac, bo sama jeszcze go nie dostalam...
DZIEKI ZA ODPOWIEDZ,A MOGŁABYŚ MI POWIEDZIEĆ W CO WEJŚĆ NA STRONIE TOEFLA BY SPRAWDZIĆ WYNIKI
Zdalem TOEFL'a na 102 punkty! Jestem w szoku. Po fakcie moge powiedziec ze nie jest taki diabel straszny jak go maluja. ;)
mam pytanie - jezeli mam ksiazke do computer-based exam to czy jest ona już przestarzała? ja niedlugo zdaje IBT i zastanawiam się czy jest jakiś sens z niej korzystać...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa