co przywiezc z Londynu?

Temat przeniesiony do archwium.
Co przywoziliscie z Anglii? Czy jest cos co bardziej oplaca sie kupic tam niz u nas? Jakies fajne pomysly na prezenty? Jakies ciuchy, perfumy, kawa, herbata, alkohol itp.???
Fajne są np. misie - miś Paddington, albo taki w stroju strażnika z Tower, albo policjant. U nas takich nie ma. Opłaci się też kupić książki, w niektórych charity shops można je kupić taniej niż w Polsce.
w tym roku przywiozłam z Anglii:
- coś ok. 15 książęk
- kilka płyt (których nie byłam w stanie kupić tutaj)
- torbę słodyczy (uwielbiam niektóre angielskie batoniki:)
- marmoladę pomarańczową
- marmite
- custard w proszku
- gravy w proszku
- jakieś 15 sztuk ubrań (z wyprzedaży)
- pimmsa (to alkohol angielski - dobry z lemoniadą)
- perfumy (akurat była promocja)
- torebki (są inne niż w Polsce)
i jeszcze kilka innych rzeczy....

to zależy co CHCIAŁABYŚ kupić:))
hej, co to jest marmite?

fakt, że torebki tam są inne niż tu, wy je przywozicie, a ja kupuję je sobie potem na allegro :-)

przywieź sobie fajnego faceta, np jakiegoś pogodnego Irlandczyka.
no...nie pomyślałam o przywiezieniu faceta, no nie pomyślałam...
och ja głupia...a takiego fajnego Irlandczyka spotkałam w jednym klubie....

a marmite to ekstrakt drożdży
Uwielbiam MARMITE i od tak wielu lat szukam go w Polsce i nic z tego. Chętnie kupiłbym ze dwa słoiczki. Sprawiłoby mi to wielką radość. Kto może mi to sprowadzić?
Z GB ja zawsze przywoze 'corned beef' nie spotkalam sie z tym w Polsce - a uwielbiam na tostowanym chlebie z musztarda.
jeju jak ja nie lubie marmite:) albo to pokochasz albo znienawidzisz:)
dokladnie, albo kochasz albo nienawidzisz, ja nienawidze.bleeeeeeeee!!!!!
na wyprzedażasz w księgawrniach można kupic fajne ksiązki i to po angielsku, które w polsce są drogie.
i to po angielsku! no nie zartuj! w Angli?? jjjjaaaa
kebaba se przywiezcie, tylko uwaga,zeby nie byl wybuchowy ;)
kebaba se przywiezcie, tylko uwaga,zeby nie byl wybuchowy ;) Polki lubią kebaby
kilo miodu
zamienie kilo polskich ogórków kiszonych na 20 dek marmite :)
a gdzie mieszkasz? Moze ktos przyjezdza z UK do Polski i wezmie Ci tego Marmite - no oferta kg ogorkow za 20dg wyglada kuszaca
marmite za 3 kilo!!:D:D
szczerze mowiac, kiedy pierwszy raz sprobowalam marmite'u zrobilo mi sie niedobrze,nie sprobowalabym po raz drugi... teraz zamierzam przywiezc go swojemu facetowi, zeby sprobowal tego ''rarytasu'' prosto z Londynu:)
podam Ci mój adres [email] napisz do mnie , to sie da załatwić. Mam wspaniałe ogórki, zrobimy interes. Pozdrawiam Andrzej
ok:D:D
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia za granicą