O2 - jak aktywować...

Temat przeniesiony do archwium.
Mam taką prośbę... :) czy ktoś mógłby mi napisać jak aktywować karte sim operatora 02 - krok po kroku:) głównie chodzi mi o to jak aktywować tę taryfę, która pozwala na tanie rozmowy z Polską:) odpowiedzi mogą być na maila(który jest w podpisie) albo na forum. Jak wam wygodniej. Wielkie dzięki:D Pozdrawiam wszystkich:)
Z tego co mnie pamięć nie myli to wystarczyło tylko włożyć kartę do telefonu.... (zupełnie jak w Polsce :)
Trzeba tylko aktywować tę kartę którą będziesz używać do doładowań. Aby to zrobic wystarczy zadzwonić pod 248, mieć przy sobie tę kartę i tam wszystko powiedzą.

Jest w ogóle taryfa do tanich połączeń z Polską? Ja polecam korzystanie z numeru przez który się łączysz i płacisz 2p za minutę:
https://www.ang.pl/mobile_phone_17520.html
Dzięki za odpowiedź:) Jeśli chodzi o te taryfy to czytałem o nich na stronie oficjalnej tego operatora ale połączenia te nie są tańsze niż te przez ten numer. Mam jeszcze jedno pytanko:) Jak chce dzwonić do Polski to najpierw wpisuje ten numerek i zaraz za nim kierunkowy do kraju i całą resztę? Byłbym wdzięczny za odpowiedź:))
jak już pewnie przeczytałeś to działa tylko w weekendy! Jak wpiszesz ten numerek i wcisniesz "zadzwon" to zacznie Ci gadać... : "welcome in Telly Discount ble ble ble..." i potem wpiszesz kierunkowy do kraju i całą resztę i na końcu #.
Jeszcze raz dziękuję:) jestem poinformowany dostatecznie, chyba sobie poradzę:) Pozdrawiam
nie ma za co. Powodzenia w podbijaniu Anglii!!!! :)
Mam jeszcze jedno pytanko:) bo wyjazd coraz bliżej... :) Czy jak ja dzwonię z karty O2 do Polski na stacjonarny, czy płaci także odbiorca??:) (może pytanie jest troszke głupie, ale jestem lekko niezorientowany).
Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
nie, tylko Ty płacisz :)
nie, tylko Ty płacisz :)
Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję:) Pozdrawiam
a moze mi ktos powiedziec jak aktywowac ta karte? nietety wogole nie rozumie angielskiego
Temat przeniesiony do archwium.