Zagraniczne czaty

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich, czy moglibyście mi podać adresy kilku zagranicznych czatów na których można pogadać po angielsku. Za odpowiedzi z góry dziękuję.
chat.yahoo.com
www.talk-city.com
general jaśli możesz to daj mi proszę też parę adresów zagranicznych czatów najlepiej angielskich jeśli mozesz to wyślij na adres [email]
Z góry dziekuje
ludzie nauczcie sie korzystac z dobrodziejstw google, wpiszesz "chat rooms in english" i masz tysiace wynikow. I tak jest z wszystkim.
pozdro
sciagnij sobie mirca z neta. Tam będziesz mieć ludzi z całego świat. Bedziesz mógł/mogła wybierać sobie nawet kraje i miasta.


www.mirc.com

i kliknij downoload

a potem wybierz typ swojego windowsa i wybierz kraj, Polaski nie będzie w tym przypadku i ściągnij.
jestem laska z czata amerykańskiego, podam ci pare nazw: Peek, PeekShows, PX, COMS, Flirt, MSN. Może wpadniesz do mnie. Mój login: Lizzie.
lol siedzisz na emerykanskich czatach ;) ja tez na peekshows i na flirt 4 free, ale te strony sa zablokowane na Polske :D
czesc
ICQ Chat (caly swiat)

Camfrog (caly swiat + kamerki- trzeba zainstalowac )

MySpace.com ( glownie amerykanie )
Polecam SKYPE naprawdę rewelka!:)rozmawiasz z ludzmi z całego swiata,nie tylko chat-ując ale rozmawiając przez mic!
a wiesz co to msn? jak wyprobujesz to skype wywalisz do kosza, sprobuj polecam w google wpisz msn download pl wersje 8.0 (zajebiste)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Olimpiada języka angielskiego