Anglia

Temat przeniesiony do archwium.
Za rok , po skończeniu gimnazjum tata chce mnie zabrać do Angli, dokładnie do Liverpoolu. No i przypuśćmy, że po pierwszym roku chcialabym wrocic do Polski bo mi sie tam nie spodoba.. to będę musiała w polskim liceum powtarzać 1 klasę czy normalnie poszłabym do drugiej ? I przyjeli by mnie tylko do rejonowej szkoły czy do wybranej przeze mnie (w PL) ?

~Podobno w UK jest bardzo niski poziom nauki dlatego nie chce ryzykować powtarzaniem klasy jesli mi sie tam nie spodoba .
edytowany przez karouoe: 19 lis 2010
Nie martw się na zapas i nie przypuszczaj. A powtarzanie klasy to nie tragedia; w wielu wypadkach jest nawet wskazane.
ale nie chodzi mi o powtarzanie klasy w Anglii tylko w Polsce jesli tu wroce po roku uczenia sie w UK .
Wiem o co Ci chodzi i dalej uważam, że to żadna tragedia. Różnice w programie na pewno są więc pewnie wiele bys nie powtarzała. Zaczęłabys liceum rok później i rok później bys skończyła - o rok emocjonalnie dojrzalsza :)
Właśnie nie chce o rok pozniej konczyc liceum i to mnie trzyma jeszcze w Polsce . I to jest pewne , ze bym powtarzała klase ?
A gdy zapytalas Dyrektora liceum do ktorego teraz chodzsz, to co on Ci powiedzial?
Chodzę jeszcze do gimnazjum :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie