Chętni na letni kurs językowy w Londynie ;)

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć;) Nazywam się Karolina mam niespełna 17 lat i szukam osoby , która chciałaby pojechać ze mną na kurs językowy do Londynu na 4 tygodnie (cały lipiec). Szkoła mieści się w dzielnicy Wembledon, 20 minut metrem od centrum, kurs przez 3 tyg.po15 godz./tyg (1 godzina lekcyjna-60 minut) i tydzień 22 godz./tyg - dodatkowo. Miieszkanie u rodziny goszczącej, od której do szkoły idzie się 20 munut. Jeżeli zgłoszą się dwie osoby to ubezpieczenie jest za złotówke co jest na pewno bardzo korzystne. Jestem z okolic Gdyni więc samolotem będe lecieć z Gdańska lub z Bydgoszczy - gdzie bilet w 2 strony kosztuje 550 złoty w miare szybkiej rezerwacji. Kurs wynosi około 6500 złotych (rodzina,jedzenie przelot samolotem, opłata za kurs itd) mam cały kosztorys i jestem w stałym kontakcie z organizatorem. Oto strona biuro z którego chciałabym pojechać http://www.tt.edu.pl/. Jeżeli chcielibyście jechać, a macie ciekawszą ofertę to ja jestem otwarta na propozycje ;)) gadu:1[tel](jestem często niewidoczna więc śmiało pisać) , [email]