szkoly polskie w anglii

Temat przeniesiony do archwium.
hey..mam pytanko..niedlugo koncze liceum w polsce..ale moj chlopak pracuje w anglii..to jeszcze potrwa a chcemy byc razem wiec chcialm sie dowiedziec czy sa jakies wyzsze szkoly w anglii ale polskie..no ile kosztuja..(interesuja mnie te tansze:P )szukam polskich szkol bo nie mam certyfikatu..i angileski u mnie tak nie wysoko ale srednio wyksztalcony
Na studia bez angielskiego sie nie dostaniesz..przykro mi polski wyzszych szkol tez nie ma .. takie jest prawo chyba w kazdy kraju. Wiem to poniewaz od 10 roku zycia chodze tu do szkoly a teraz bede konczyc colleg pozdrowienia i radze zabrac sie do nauki jezyka angielskiego
ty to masz tempo ;)
hej mam pytanie bo moj chlopak chodzil do szkoly w polsce w gimnazjum i dwa razy powtarzal klase (5 lat chodzil do gim a powinien 3) teraz mama zabrala go do anglii i chce mu tam szkole zalatwic ale jakas co bedzie odpowiednikiem zawodowki lub technikum ale polskie czy sa tam takie szkoly??i czy ma szanse mu tam taka zalatwic pomomo jego wpadek??prosze o szybka odpowiedz
zalezy ile to dziecko ma lat-niestety w UK wszysztko idzie na wiek. A wieku nie podalas, bo myslisz, ze wszyscy forumowicze sa w Polsce - albo ze znaja sie na Polskich zasadach.
Cześć !
Mam 15 lat i mieszkam w UK od 2 miesięcy.
Poszłam do Collegu w piątek.
i..tu jest problem.
Miałam mieć lekcje angielskiego,mieli mi pomagać i było tak ale.. tylko w piątek.
W poniedziałek zostałam sama z planem lekcji w ręce,w szkole gdzie jest 1000 osób.
Nauczyciele mają mnie gdzieś,nie raczą mi pomagać,a pani,która miała uczyć mnie angl. zapadła się pod ziemie i widze ją tylko na obecności w ciągu dnia.
Dostaje stos kartek po angl. które dotyczą przygotowania do testu i nie radze sobie.
Rodzice stwierdzili,że jeśli będzie taka potrzeb wrócimy do Polski,ale ja nie chce.
Nie chcem wracać,ale boje się chodzic do szkoly.
Od 2 dni udaje,że jestem chora,żeby tylko tam nie pójść,bo nie wyrabiam..
ale to przecież nie będzie trwać wiecznie.
Mama szuka nowej szkoły,takiej,w której są dzieci również bez języka,ale to potrwa .

Co mam zrobić ?
wiem,że to głupie,ale potrzebuje pomocy..
POZDRAWIAM !
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa