prawo jazdy od ilu lat?

Temat przeniesiony do archwium.
jak wyzej :) od ilu lat w uk mozna miec (zdawac) prawo jazdy?
no wlasnie, ja tez podpisuje sie pod prosba. chcialabym tez wiedzie ile kosztuje zdanie prawka w uk, kurs, egzamin itp? i czy jest ono wazne w polsce tzn czy mozna z nim jezdzic po polsce? bede wdzieczna za odpowiedzi, pozdrawiam
wazne w polsce brytyjskie prawko na pewno jest,skoro nasze jest wazne u nich. teraz egzamin na prawo jazdy jest uznawany chyba na calym swiecie,a na pewno w krajach unii
fajnie :) a wie ktos moze ile to kosztuje? moze bardziej sie bedzie tam oplacalo zrobic. trudne to jest dla obcokrajowca? testy, jazda z instruktorem?
no wszyscy ladnie pisza ale nikt nie odpowiedzial na pytanie OD ILU LAT MOZNA ROBIC W UK PRAWKO!!?? Czekamy na odpowiedz bo ja tez bym chcial sie dowiedziec!! moj mail [email]
prawko mozna robic od 17lat
pierwsza oplata £21 (ostatnio ktos mowil ze 37) za wydanie tymczasowego, druk D1 ktora mozna znalesc na poczcie, co umozliwia jezdzenie za kierownica pod warunkiem ze obok siedzi osoba towarzyszaca, ktora posiada prawko jazdy min 3lata.
Nie jest obowiazkowe wykupowanie godzin w osrodku nauki.
Examin teoria £15.50 praktyka £12, wychodzi taniej niz w PL i nie ma jakis problemow jak to w PL.
Jestem licencjonowanym przez DVLA tłumaczem testów do prawa jazdy w UK. Sprzedaje książkę, w której znajdziesz wszystkie odpowiedzi na swoje pytania. Skontaktuj sie ze mną pod [email] lub z moją żoną tel [tel], która zdała juz egzaminy jakis czas temu. Odpowie na wszystkie pytania. Nie musisz znac angielskiego i nie jest to tak drogie jak krążą legendy. Acha, i nie kupuj z nielegalnych źródeł, bo nie wiesz na jaką minę trafisz!!!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą