Czym Do Sztokcholmu

Temat przeniesiony do archwium.
Czym moża przelecieć do Sztokcholmu ?
Interesują mnie generalnie te gorsze, tanie linie bo na tradycyjną linie lotniczą mnie nie stać.
Aha, mam jeszcze jedno pytanie - czy latanie tanimi liniami jest wogole bezpieczne i czy kazdy ma swoje krzesełko w samolocie albo tak jak w autobusie częśc siedzi a reszta trzyma sie rułek ?
jak to wszystko wygląda, czy w samolocie są kondukotrze i ile kosztuje ewentualnie kara za lot bez biletu ?
wyczytałem własnie w internecie, że krzesła jednej z linji lotniczyh nie są nómerowanye, czy to znaczy, ze nie każdy dostanie to miejsce do siedzenie na samolocie czy jak to jest ?
Zakladając, że Twoje pytania są poważne:
- każdy ma miejsce siedzące
- siedzenia mogą być nienumerowane, czyli jak wejdziesz pierwszy to będziesz mial największy wybór, a jak ostatni, to usiądziesz na ostatnim wolnym miejscu
- bez biletu do samolotu nie wejdziesz
No to fajno,
ale czym lecieć na roboty do Sztokcholmu >?
tyle sem usłyszoł o tych tanich linjach , że aż strach, że za bagaż każom płacić i takie podobne
a Jo cha wusztu se troche wziość i nie wiym czy sie bydzie opłacić jak mi kożom zapłacić 28 zł za kilo bagażu !
ło zoboczyłem cyny niby to tanih linji i żem sie zesroł, po 700 złotych za loty z wiziru, łe te sem wcale nie tanio
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Au Pair