.....:::Prawo Jazdy w UK:::.....

Temat przeniesiony do archwium.
61-66 z 66
| następna
Cytat: xx1993xx
mam 17 lat i zrobiłem prawo jazdyw Londynie. a czy jak teraz pojade do polski to bede mógł legalnie jezdzic przed ukończeniem 18 lat?? bo w polsce jest inne prawo ze mozna jezdzic od 18 lat...prosze o pomoc moje [gg] !



tez mam 17 i zaczynam lekcje ;) i chyba jednak nie bedziemy mogli jezdzic w polsce ;( dopiero po 18 ;D
dowiedzieliście się czegoś nowego?
Właśnie się zastanawiam nad zdaniem prawa jazdy w UK.
Wie ktoś może jak wygląda sprawa z jeżdżeniem w USA na prawku z UK?
Witam ,a wiecie ,ze DSA tylko do końca 2011 roku udostępnia pytania testowe jakie obowiązują na egzaminie?Dlatego ja robię teraz,testy kupiłem od firmy iwonas ,na stronie tej firmy są wszystkie informacje.Chyba iwonas kropka com ale głowy nie dam.Sprawdźcie sobie na googlach.Pozdro.
Jak pomagasz? Za rączkę w czasie egzaminu trzymasz?
Ale ty jestes tepy koles :D
Jest duzo taniej oplaca sie bardziej niz w polsce,
Moj wujek robil prawko w polsce i ciotka w angli i niestety ale ciotka wyszla na tym lepiej,
i prawko mozna miec od 16 lat jak chcecie wiedziec tylko ze musi siedziec ktos kolo cb co ma prawo jazdy powyzej 3 lat macie link jak znacie angielski http://www.driving.ca/news/story.html?id=b0e5913a-2713-4995-882b-e81e811f68fe chcecie cos jeszcze wiedziec piszcie na [gg]
Cytat: kinioocha
Cytat: xx1993xx
mam 17 lat i zrobiłem prawo jazdyw Londynie. a czy jak teraz pojade do polski to bede mógł legalnie jezdzic przed ukończeniem 18 lat?? bo w polsce jest inne prawo ze mozna jezdzic od 18 lat...prosze o pomoc moje [gg] !

W polsce od 17 lat mozesz robic prawko tak ze normalnie mozesz jezdzic ;d
Nie peniaj ziom
ja po angli jezdze bez prawka a mam nie cale 16 lat . ;d
I jeszcze nigdy przypalu nie bylo :D
ale zamierzam sobie kupic motor ;D


tez mam 17 i zaczynam lekcje ;) i chyba jednak nie bedziemy mogli jezdzic w polsce ;( dopiero po 18 ;D
Temat przeniesiony do archwium.
61-66 z 66
| następna

« 

Pomoc językowa