jak najtaniej dotrzec do Londynu?

Temat przeniesiony do archwium.
Czym taniej? Samolotem czy autokarem? Jesli ktos sie orientuje to prosze o informacje.
ja raz złapałam stopa, kosztowało to 15 pln, bo postawiłam obiad kierowcy
Czy naprawde nikt nie lecial samolotem ani nie jechal autokarem do Londynu??
to wszystko zależy m.in. od daty wyjazdu... Kiedy i skąd jedziesz????
Ja np. lecę 20 kwietnia z Katowic do Luton i kosztuje mnie to w sumie z opłatą za rezerwację telefoniczną 488zł. To jest dużo jak na samolot, ale zaraz po świętach takie są właśnie ceny. Dla porównania w styczniu wracałam do Polski (też WIZZAIRem) i zapłaciłam w sumie 26f czyli jakieś 143zł!!! Ja wiem jedno, za żadne skarby nie tłukłabym się autokarem!!! Polecam sprawdzić tanie linie lotnicze (WIZZAIR, EASY JET, RYANAIR). Aha, no i rezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem!!!
najtaniej to luftwaffe
14-16 lipca musze dotrzec do Londynu.
Ok dziekuje, bede musiala sprawdzic te wszystkie tanie linie lotnicze :)
A skąd lecisz??
Gdyby Ci pasowało z Katowic to znalazłam na 13lipca za 145zł albo na 14,15,16 lipca za 191 zł
ja lecialam samolotem do Dortmundu, Londynu i Tunezji... Samolot na najleopsza rzecz jaka wynaleziono!!!! polecam kazdemu...ja w styczniu kupilam bilet do londynu za 400 zl w dwie strony... za zadne skarby bym nie pojechala juz nigdzie autokarem... pozdrawiam
proponuje na stopa:d
ja byłem z dziewczyną - niezapomniane wrażenia:DD
Cookie a z jakich linii znalazlas?
Najbardziej mi pasuje leciez z Katowic, ewentualnie Krakow lub Warszawa.
zobacz ryanair z krakowa albo rzeszowa tam w okolicach 13 lipca są jeszcze bilety za ok. 130 PLN
Pzdr.
R
no te co Ci podałam są właśnie z WIZZAIR. To dobrze że możesz lecieć z Katowic, stąd lata WIZZAIR, ale RYANAIR niestety nie. Wejdź sobie na http://wizzair.com/pl/index.shtml i szukaj!!! Do rezerwacji online potrzeba karty kredytowej, ale można też telefonicznie pod numerem (022)3519499. Rezerwacja telefoniczna kosztuje dodatkowo jakieś 50, 60 zł. Wiesz, nie sądzę żebyś znalazła coś tańszego!!!
wiem ze tanie linie SkyEurope lataja z Krakowa do Londynu - popatrz na strone www.SkyEurope.com
Dziekuje bardzo za pomoc, jutro bede rezerwowac :)
Hej
potrzebuje pomocy
w maju od 29 kwietnia do 9maja .... w tych dniach chce leciec z chlopakiem do Londynu ( ja 17 lat, on 19) wiec jeden bilet dorosly a drugi czasem jeszcze sie ianczej liczy :)
chodzi nam o jakies 4-5 dni :)
podobno jest pon, czy wtorek gdzie loty sa tañsze orientuje ktos sie w tym temacie ??
prosze o pomoc w znalezieniu takich biletow i lini lotniczych :)
wylot warszawa , przylot najlepiej centrum Londynu
chodzi mi o bilety w dwie strony najkorzystniejsze i najtansze

dziekuje za odpowiedz
Ja tam zawsze dzwonię pod infolinię i mi wybierają najtańsze połączenie lotnicze :) to czy kupię u nich to inna bajka ale jak masz porównywać samodzielnie ceny to zawsze się napalę i przepłacę.
Ps nie tylko tanie linie (tam z cenami bywa rożnie gdy chcemy lecieć już) a z LOtem poleciałem ostatnio do Londynu za 320zł w Ryanie było 730zł :) ze stacjonarnego dzwonienia infolinie i wyniucham co i jak :)
W innym poście napisałem, ze autokar też bywa dobrą alternatywą gdy ceny lotów są wygórowane lub gdy mamy mega bagaż :)
Kupujemy bilet a u kierowcy dopłata za nadbagaż max z 40zł (przewoziłem plazmę 42')
To link to youtuba

Temat przeniesiony do archwium.