Jadę samochodem do anglii zabiorę do 4-ch osób

Temat przeniesiony do archwium.
Jade samochodem do Anglii - okolice Reding (kolo LONDYNU), mam
miejsca wolne w samochodzie (van), Za dolozenie sie do kosztów
paliwa zabiore do 4 sosób. Wyjazd 20 Maja 2006 z pod Wroclawia ew.
okolic, moge podjechac i zabrac.
Jestes zainteresowany prosze o kontakt mailowy [email]
Jelzeli chcesz przewiezc paczke tez jest to mozliwe. (oprócz
alkoholu i papierosów:)))
Jade samochodem do Anglii - okolice Manchesteru, mam
miejsca wolne w samochodzie (combi), Za dolozenie sie do kosztów
paliwa zabiore do 3 sosób. Wyjazd 31 Maja 2006 z Łodzi ew.
okolic, moge podjechac i zabrac.
Jestes zainteresowany prosze o kontakt mailowy [email]
5[tel]lub telefoniczny
Jelzeli chcesz przewiezc paczke tez jest to mozliwe. (oprócz
alkoholu i papierosów:)))
Jade samochodem do Anglii - okolice LONDYNU, mam
miejsca wolne w samochodzie, Za dolozenie sie do kosztów
paliwa zabiore do 2 sosób (AUDI A4). Wyjazd 11 kwietnia z GLIWIC woj.
śląskie moge podjechac i zabrac.
Jestes zainteresowany prosze o kontakt mailowy [email]
Zabiorę do Anglii 1 osobę w dn. 18 sierpnia 2009 w okolice Gloucester. Jadę trasą Puławy-Słubice. Tel. kontaktowy: [tel]lub 728209414 cena: ok 100 GBP
hej,szukam pilnie osoby która w styczniu 2011 będzie jechała samochodem do Anglii i miała miejsce dla 1 osoby i psa(pies będzie miał wszytkie badania i papiery związane z wyjazdem),obojętnie do jakiego miasta w Anglii ponieważ stamtąd będą mogli mnie już odebrać.Zapłacę spore pieniądze osobie która zabierze mnie z psem a ponadto mam prawo jazdy takze mogę być jako drugi kierowca!!! proszę dzswonić pod nr: 724 152 909. mam nadzieję ze ktoś po świętach będzie wracał do Anglii samochodem i będz\ie miał miejsce,na pewno zarobi tym przejazdem mogę obiecać:):):)dzwonić!!!
Hey! Ja jadę samochodem w połowie września w okolice Pool. Jeśli wszystko będzie ok to na święta będę w PL i w styczniu będę wracać.
Jadę z górnego śląska sam, auto combi więc dla Ciebie i pieska byłoby miejsce. No i raźniej by mi było w podróży.

Co do trasy, to jadę do Dunkierki a następnie promem do Dover.
Jeśli chodzi o koszty promu to osoba ok 20E a za zwierzaka 36E. Oczywiście ceny zależą od godziny odpływu.

Pozwolę sobie zapisać Twój nr :)
Gdy będę wiedział na 100% to do końca października dam Ci znać.
Pozdrawiam
Witam!!!! w dniach 24-29 STYCZNIA 2011 jedziemy na dwa samochody w okolice Londynu ,osoby zainteresowane bardzo chętnie w zamian za dorzucenie się do kosztów paliwa możemy zabrać,
swobodnie 3 osby mogą z nami jechać. Wyjazd z Wrocławia.Wszelkie szczegóły i informacje pod
numerami tel.724 721 252 i 665 339 198
Temat przeniesiony do archwium.