Northampton

Temat przeniesiony do archwium.
Mam zamiar pojechać z koleżankami do Anglii w wakacje. Czy wiecie może czy w Northampton jest tak samo dużo Polaków jak wszędzie?I oczywiście jak wygląda sytuacja z pracą?Dziękuje z góry za odpowiedź.
Tak, tak samo dużo.
Ludzie co wy sobie wyobrażacie, cała Anglia jest zawalona naszymi rodakami, więc pytania w stylu czy jest tam duz polaków nie mająsensu. Rok temu pracowałam w zapadłej dziurze a i tak przewineło sie przez nia z setka Polaków liczących na to że ktos ich zatrudni. Mocno sie jednak rozczarowali. Uważam że jeśli ktos zna dobrze angielski to z powodzeniem jest w stanie sobie załatwić prace w Anglii juz w Polsce i to samemu a nie przezx jakięs podejrzane agencke które jeszcze każa sobie za to słono płacić. Ja i moi znajomi tak własnie zrobilismy - dlatego na prawde nie rozumiem ludzi którzy jada w ciemno a potem po całej anglii się pałętają w poszukiwaniu roboty. Trzeba ruszyć głową a nie zakładać od razu że sie pojedzie w ciemno. Ale mentalnośc więkdzości Polaków jest atka że nie potrafia w ogóle inicjatywy podjąć i być pro-active. A to w Anglii bardzo cenią.

Ludzie ruszcie głową !!!!!!!!!
Witam! Mam wielka prośbę do ludzi mieszkających w Northampton jestem studentką 2 roku mam 22 lata i mam zamiar jechac tam 27 czerwca na wakacje do pracy ale mam WIELKI PROBLEM nie mam gdzie spać więc wy jesteście jedyna deską ratunku. Jeśli wiecie coś o pokoju lub miejscu do spania to dajcie znać bo nie wiem czy jechać?? Czekam na jakąkolwiek odpowiedz. Pozdrawiam Ela

« 

Studia językowe