laptopy

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, mam pytanie dla bardziej zorientowanych, czy cenowo bardziej korzystnie oplaca sie zakupic laptop w UK czy w Polsce, wiem ze w USA na pewno, ale niestety nia ma nikogo znajomego.
No i jak jest z gwarancjami ??
Przed kilkoma dniami wrocilem z Londynu, specjalnie za laptopami sie nie rozgladalem, ale z tego co zauwazylem wychodzi na to, ze ceny sa raczej zblizone. Raczej nie ma sensu podrozowac specjalnie do Polski/Wielkiej Brytanii zeby kupic taniej.
hej, ja jestem na etapie poszukiwania laptopa i zdecydowanie atrakcyjniej jest kupic go w UK! porownuje je z cenami na Allegro...
jesli znajdziesz cos ciekawego i dobrego to daj znac na stronie a ja wypytam cie pozniej o szczegoly :)
hej, a czy ktos sie orientuje jak sparawa wyglada w niemczech?lepiej kupic tu czy w polsce. dzia za help pozdro paappa
poogladajcie sobielapy na ebayu i bedziecie wiedziec o co chodzi;-) Czasmi warto zakupic uzywanego ;-) co do niemieckich, klawiaturajest inna niem a qwerty ale wiadomo mozna siep rzywyczaic ;-) Posiadam lapa z niemiec i jest quite OK ;-) jestem zadowolony. To sum up my post check out allegro and ebay ;-) Good Luck
a gdzie w surrey znajde sklepy z laptopami, tak by byl spory wybor ...
wez Yellow Pages i poczytaj, napewno PC World, Comet itp.
Temat przeniesiony do archwium.