Transfer pieniedzy do Polski

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
Do tej pory, jesli chodzi o transfer pieniedzy kozystalam z MoneyGram i co do pewnosci i bezpieczenstwa to zawsze bylam zadowolona. Ale co sie okazuje... ze coraz wiecej firm proponuje 'szybkie, bezpieczne' a na dodatek o wiele tansze sposoby transferu: Grosik: www.grosik.co.uk , 1st Contact: www.1stcontact.co.uk itd. Oplaty to ok 4-5 funtow bez wzgledu na kwote... wiec roznica w kosztach spora (MoneyGram: przy 300-400F oplata 30F) ale czy naprawde bezpieczne??
Ktos cos wie? Moze skorzystal? Prosze o szczere opinie :)
Wybaczcie jesli sie powtarzam z tematem ale co na swiezo to chyba najlepiej :)
Pozdrawiam
Sylwia
ponawiam :|
Z Anglii wysyłajac jakakolwiek kwote (nawet 1000 pounds) placic 20 funtów - ja tak wysyłałem z banku Lloyds. Byly na drugi dzien na koncie walutowym załozonym w polsce w banku PKO SA. Chyba bezpieczniejszej formy nie znam wysłania pieniedzy
Witam!
Ja korzystam z tzw.'Grosika'.Oplata jaka pobieraja to 4L,bez znaczenia odnosnie wilekosci kwoty.Przelewy robila juz kilka razy i wszystko jest w najlepszym porzadku,a co najwazniejsze pieniadze tarfiaja na moje konto tego samego dnia w ktorym zlecilam przelew.
Pozdrawiam
hej

masz duzo mozliwosci
bank (placilem sporo, ale to byly moje pierwsze najpewniejsze kroki)
potem wybralem mniejsze firmy Grosik, ale tam nie ma opcji na necie
potem wybralem LCC, bo mieli wyzszy kurs, ale tez bez opcji online
teraz mam zamiar wyslac z 1st Contact, ale nie korzystalem jeszcze z nich, plus ze maja opcje online
Nie zapomnijcie o www.moneybookers.com

Biora 1% od przesylki.
a co sądzicie o RIA ?
Witajcie ja wysyłam pieniadze przez biuro samiswoi ja jestem z nich zadowolony nie wazne ile przelewasz pobieraja funta tylko musisz miec konto w Uk i z karta płacisz a pierwszy przelew maz za FREE. Pieniadze dwa-trzy dni i sa na kacie z potwierdzeniem na twoj telefon.
POLECAM
Temat przeniesiony do archwium.