Leci ktoś do Gatwick 7.02.2007 ???

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie!
Wybieram się do Anglii 7 lutego, będzie to moja pierwsza wizyta w tym kraju i przy okazji pierwszy lot samolotem i ... jestem przerażona! Wiem, że to chore, bo nie jedę przecież w ciemno, będą już tam na mnie czekać etc. ale samo lotnisko, lot i wszystkie związane z tym rzeczy strasznie mnie stresują... Więc mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto też wtedy leci (Centralwings, z Krk) albo chociaż rozwiejcie choć trochę te moje urojenia ;).
Hmmm... Jak na razie żadnych kompanów do podróży.. Ok, jakoś to przeżyję ;). A może mi ktoś miły napisać jakieś cenne wskazówki jak się zachować na lotnisku? W sumie najbardziej boję się że się zgubię ... Owszem, buzię mam i umiem mówić i po polsku i po angielsku ;p ale straszna ze mnie panikara...
hej nie masz sie czego bac.ja jak przylecialam na lotnisko to tez sie balam ze sie zgubie ale szlam tam gdzie wszyscy czyli do odprawy paszportowej i po bagaz.bedzie dobrze a panika w niczym ci nie pomoze pozdrawiam i zycze powodzenia ;)
Dzięki, już jest trochę lepiej ;). Choć strach i tak pewnie będzie się trzymał do końca :). Pozdrawiam :).

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia