Luton szykam informacji

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich!
W czerwcu wybieram sie do Luton szczerze móiąc to teraz po przeczytaniu waszych wypowiedzi zaczełam sie nad tym zastanawiac :-( ... czy naprawde jest tam tak cięzko z praca?? Jakie inne miasto jest godne polecaenia? pytam o Luton bo byłam tam 2tygodnie u znajomych którz niestety wrócili w zeszłym miesiącu do Polski ale ja mimo to nie zrezygnuje prosze o jakiekoleiwek rady napewno kazda bedzie dla mnie cenna :-) pozdrowienia
hej..ja jestem w Luton.pracowalam dwa lata i nagle zrobilo sie bumm..od miesiaca nie pracuje..i naprawde jezeli masz jakas inna mozliwosc to korzystaj, bo tutaj jest naprawde ciezko..bardzo duzo Polakow, a latem bedzie jeszcze gorzej..ja bym z checia wyjechala ale zostaje tu ze wzgledu na chlopaka bo on ma dobra prace..chyba ze masz znajomosci, to moze ktos cie gdzies wkreci..ale jak nie masz tego to licz tylko na szczescie..a jak z jezykiem..bo jesli masz super jezyk to szansa jaakas jest..:))pozdrawiam
dziękuje za odpowiedz.. mój chłopak jest w Luton ale od miesiecy mozna powiedziec ze nie ma pracy W pazdzierniku wyjechał ze znajomymi oni wróciłi on jeszcze ma nadzieje ze moze cos dostanie, (z wielu powodów) łapie co moze własciwie to prawie nie pracuje czasem przez agencje pójdzie jeden-trzy dni w tygodniu :-(((((((( jak do maja sie nic nie zmieni to wróci ale to oststeczmosc dlatego ja chce wyjechac do niego w czerwcu po sesji jednak boje sie ze nie damy rady jezeli jest tam tak cięzko Jeszcze raz dziekuje za odpowiedz a co do znajomych to niby mam ale on tez ma i.. no włąsnie :/Pozdrawiam
z mila checia bym pomogla ale sama sie czepiam czego moge..w sumie nawet nie mam czego..jezyk to podstawa a do czerwca to mnie tutaj napewno nie bedzie:)pozdrawiam
to moj [gg]
wybieram sie na tydzien do luto w sierpniu. CZY KTOS MOGLBY MI NAPISAC JAK JEST W TYM MIESCIE CENOWO< TZN ILE CO TAK MNIEJ WIECEJ KOSZTUJE< CZY SA JAKIES KNAJPYl, SKLEPY TYPU TESCO LIDL ITD> czy w tej miescinie mozna cos zwiedzic czy trzeba do londynu? dzieki z gory
CZESC MARTYNA SLUCHAJ MOJ BRAT DOSTAL SIE DO TEGO LUTON Z KOLEGA SA JUZ TAM NA MIEJSCU JUZ 2 TYGODNIE PRACY WCIAZ SZUKAJA. JAKBYS SIE TAM WYBIERALA TO ONINA POCZATKU MOGLIBY CI MOZE W CZYMS POMOC NP. Z NOCLEGIEM. NA MIEJSCU JUZ POZNALI JEDNA OSOBE KTORA JEST NA DRUHIM ROKU JAK CHCESZ TO MOZESZ SIE ODEZWAĆ NA MOJEGOJMAILA [email]
sklepy sa..tesco, lidl..cenowo-zalezy jak dla kogo..ja kupuje to na co mam ochote i wydaje ok 40 funtow tygodniowo plus mieszkanie 50..luton osobiscie mi sie nie podoba, najlepiej zainwestowac w bilet rodzinny- wziac ze soba znajomych i wyruszyc do londynu, bo tam akurat jest co do zwiedzania:))
Temat przeniesiony do archwium.