Ryanair bukowanie - problem

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.
Mam następujący problem...bukowałem bilety powrotne do Polski z Sevilli. Trasa Sevilla-Londyn(przesiadka)-Wrocław. Chciałem to zrobić jednocześnie (jednocześnie sevilla-londyn i londyn-wrocław) zeby kontrolować cenę tak by zrezygnować z rezerwacjiw razie gdyby wzrosła. Byłem na ostatnim kroku bukowania londyn-wrocek (czyli wpisanie danych mojej karty). Wpisałem tam wszystko i bez klikania przycisku "potwierdź" przeszedłem do bukowania lotu sevilla-londyn. Doszedłem do tego samego miejsca (dane odn. karty) i kliknąłem potwierdź, po czym ponownie sprawdziłem dane karty i lotu londyn-wrocek i tez kliknąłem potwierdź. W kolejnym oknie wyskoczyło mi ze zabukowałem "sevilla londyn"...czyli tak jakbym 2 razy zabukował to samo, co nie wynikało z mojego błędu...potem dostalem jednak maila i doszły do mnie 2 identyczne. Identyczny jest nawet confirmation number. Myślicie że ściągną mi podwójnie z konta czy raczej nie? Jeśli tak to dzwonić do nich teraz czy po fakcie złozyc odwołanie? Thx za pomoc.
Niemozliwoscia jest pobranie podwojnej oplaty na ten sam 'confirmation number'. To wszystko w temacie. :~

« 

Praca za granicą

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie