Malta - kurs językowy, wakacje 2010

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Chciałbym w wakacje 2010 roku wybrać się na kurs językowy na Maltę – połączyć naukę języka z wypoczynkiem, bo pogoda na Malcie będzie temu sprzyjać ;-). Na teraz przeglądałem oferty almaturu (almatur.pl) i nieco przytłacza mnie cena kursu 2 tygodniowego – 4 500 PLN. Przeglądałem ofertę Sprachcaffe (http://www.sprachcaffe.com) i tam wygląda to o wiele rozsądniej (kurs , przy czym transport należy zapewnić sobie we własnym zakresie. Opinie o Sprachcaffe są naprawdę dobre.. Polecam lekturę ;-)
Przeglądałem już oferty biletów lotniczych – Ryanair lata z Krakowa na Maltę.
Co do cen – reklamują od 490 eur za 2 tygodnie, przy czym to tylko reklama :-). Trzeba policzyć zapewne ok. 600 eur za 2 tygodnie (high season), co daje pewnie ok. 2500 PLN za 4 godziny dziennie, zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym (+ opcja wyżywienia). Co do terminu i czasu jestem elastyczny (max 3 tygodnie, preferowane 2).
Bilety lotnicze kupowane teraz w obie strony zamykają się wg strony przewoźnika w 5[tel]PLN, a nawet mniej..
Tak naprawdę dopiero rozkminiam temat i poszukuję chętnych. Wiek (>18), płeć i poziom angielskiego nie ma znaczenia dla mnie, bo na miejscu możemy być w różnych grupach, ważne aby wspólnie tam się wybrać i to jakoś sensownie ogarnąć ;-).
Osoby, które chcą się wybrać w tej wersji zapraszam do kontaktu :-). Ze swojej strony zapewniam zaangażowanie w rozkminienie tematu, ale mimo wszystko nie chciałbym się wybierać tam sam po raz pierwszy :-)
Moje gadu: 4k9k4k8k8k8k0 (usun literę k :D )
+ oferta Atas (wydaje się, że + 400 PLN w cenniku na ich stronie to właśnie ich prowizja, więc i tak nie wygląda to źle)
Ja się wybieram 11 lipca,ale do 18 lat to mi jeszcze troche brakuje:) Lecę sama i w dodatku pierwszy raz samalotem,ale podobno bardzo fajnie jest i warto nawet samemu się wybrać.
Również chciałabym się wybrać na kurs na Maltę. Szukam już od jakiegoś czasu ofert kursów i jeszcze się na nic nie zdecydowałam.. Jak narazie zauważyłam że nie opłaca się korzystać z oferowanego przelotu z biur podróży, cena to 15[tel]zł. A obliczając koszt korzystając z linii Ryanair (w sierpniu) to ok. 650zł. To są tanie linie i tak się zastanawiam czy nie strach nimi lecieć.. Chyba skorzystam z Twojego gg i napiszę, może coś więcej wiesz i coś mi polecisz - letgo..
nie ma co się bać Ryanair. Problem jest taki, że z Krakowa lata tylko w niedzielę (wiec ok), ale i wraca tylko w niedzielę (a kurs jest do soboty). W niedzielę wylot jest jakoś bardzo rano ok. 6 rano..więc można założyć, że dodatkowy nocleg nie będzie konieczny, choć to też do ustalenia bo Sprachcaffe daje opcję przedłużenia pobytu..
i jeszcze link:

http://www.angielskinamalcie.pl/?
Lecimy z młodym 27 czerwca z Krakowa /Ryanair/ na 2tyg. są jeszcze miejsca, miejscowość st.pauls-szkoła sprachcaffe, będzie mógł korzystać z całej infrastruktury szkoły w st.julians też. Młody ma 17 lat chętnie kopie w piłę itp. Szukam osób które w tym czasie będą w tej szkole lub innych na Malcie. pozdrawiam
hej,

wszystko na to wskazuje, że co najmnniej 3 osoby najpewniej wybiorą się od 4 lipca na 2 tygodnie (tydzień będzie więc wspólny), choć liczę, że grupa się powiększy.
Ja mogę niestety jechać dopiero od 11.07. Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby, które chcą jechać w tym terminie. Całkiem niezła oferta mi wyszła (w porównaniu do tego, co trzeba płacić w Polsce za taki wyjazd).
Ja jadę od 10.08 do 17.08 z ATAS.
Ktoś w tym terminie? ;)
Witam,

kto się wybiera na Malte, kurs językowy? juz mam zarezerwowany kurs za rozsądną cenę w samym centrum Malty:) wszedzie blisko,centrum, plaża:) Chetnie udzielę informacji wszystkim zainteresowanym, zostawiam maila [email]
Pozdrawiam
To nawet nie wychodzi tak drogo ;)
Zobaczymy może pojade 11.07
Ja też 27 lipca Rayanair z Krakowa. Widzmy sie na lotnisku w takim razie ;)
tzn 27 czerwca ;)
rowniez zalozylam taki temat, ale widac wszyscy pisza tutaj :)
chcialabym skorzystac z agencji

BRIDGE AGENCY

czy ktos z niej korzystal? prosze o opinie.
Z bridge agency nie korzystałam, ale widziałm tu na forum temat poświecony ich działalności i ich strone i na tej podstawie podejrzewam, że są raczej w porządku :)

To co, leci ktoś jeszcze 27czerwca z Krakowa (albo ew. bedzie w lipcu w am language Studio w Silemie), bo jak już wcześniej mówiłam, miłoby było się poznać.

[gg]
HEJJJ
czy ktoś się wybiera na Malte na dłuższy okres??
ja lece z KrAKOWA 27.06. widze że już parę osób leci także....

jeśli ktoś leci również sam i ma ochote troche poimprezować - pozwiedzać na malcie to prosze o kontak!!
Ja lece tak samo jak ty 27.06 z Krakowa na miesiąc, jeśli możesz to napisz na gadu, podawałam wyżej.
Hej a gdzie lecisz, do st.julian's? ja lece tak po 15 z ef prawdopodobnie.A na jak dlugo lecisz?pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie