na wakacje do angli

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałabym podszkolic sie w mówieniu po angielsku i w tym celu pojechac w wakacje do Angli. Niestety niew iem gdzie mogłabym załatwic sobie taki wyjazd, może gdzies organizowane są takie wycieczki z większa ilością osób? jesli ktos jest zorientowany lepiej niż ja to prosze o odpowiedź...
ps. dodam, że nie ejstem pełnoletnia
Nie chcę cię martwić, ale z niepełnoletnością będziesz miała poważny problem. Ja sama chciałam wyjechać w tym roku (w marcu 2005 będę mieć 18-stkę) i nic z tego nie wyszło. Miałabym lokum i transport, ale praca... Faktem jest, że nie miałam wtedy internetu, a w ciemno nie chciałam jechać, ale mimo wszystko po otwarciu granic jest ciężko. W przyszłym roku chcę również jechać, ale i tak się boję, że mimo, iż będę pełnoletnia to i tak nie znajdę pracy.
dzieki za pomoc....!
nie koniecznie musze w angli pracowac...w gre wchodzi tez wyjazd na powiedzmy 2-3 tygodnie...takji bardziej turystyczny...tylko nie chce szukac oferty w internecie, bo one sa niepewne...mialam nadzieje, ze ktos moze juz był i mi cos poleci...w kazdym razie thx.

« 

Zagranica

 »

Zagranica