nowa zelandia wyjazd

Temat przeniesiony do archwium.
witam
ja z zona i dziecmi czynie starania nad emigracja do NW, kasa jest i odleglosc nie przeraza, ale gorzej z angielski, ( jest na poziomie podstawowym ), jestem informatykiem z zawodu ( buduje i administruje sieciami radiowymi i kablowymi ) a z wyksztaucenia elektronikiem-automatykiem, doswiadczenie zawodowe mam duze ( 12lat ), wyslalem nawet CV z linku ze strony www.nowazelandia.pl, jak mozna przyspieszyc papierologie, by wyjechac, bo na razie to truptam w miejscu, a czas ucieka
no i z egzaminem IELTS w polcse z moim angielskim to na razie nie mam co mazyc, bardzo chcemy wyjechac i to jak najszybciej, by dzieciaki mialy lepiej a sa jeszcze młode ( 9lat, 7lat, 5lat )
my tez sie wybieramy, tzn. ja, maz, synek (9m-cy) i pies. Z angielskim nie ma problemu ( ja jestem wykladowaca akademickim - fil. angielska), niestety maz konczy studia.
Chetnie utrzymamy kontakt, moze sie nawet zaprzyjaznimy?
Witam
Nie wiem czy jest to co przeczytałem jeszcze aktualne(mineło kilka lat).Byłem w Nowej Zelandii jako marynarz i bardzo bym chciał osiedlić się tam z rodziną.Proszę o kontakt, czy Wam się udało,itp?Pozdrawiam Piotr
Na tym portalu jest forum dotyczące NZ. Z tego co tam wyczytałam to na razie nie masz co marzyć o wyjeździe do tego kraju - brak znajomości języka Ciebie dyskwalifikuje. Poświęć rok czy 2 lata na jego naukę, zdaj egzamin i dopiero myśl o wyjeździe....dobrze radzę Bez angielskiego nie znajdziesz tam pracy, a z tego co piszesz masz 3 dzieci musisz miec dobrze płatną pracę alby tam utrzymać całą rodzinę!!! Dodatkowo poradzę Tobie tak od seraca - nie załatwiaj spraw wyjazdowych poprzez pośredników - tj.np.www.nowazelandia.pl - zapłacisz kupe kasy, a wizy i pracy i tak możesz nie dostać. Lepiej załatwiać wszystko poprzez oficjalną stronę www.immigration.govt.nz - nie zapłacisz nic a bedziesz wiedział czy Ciebie (z Twoim zawodem) tam potrzebują!!! i jakie masz szanse. Dodam jeszcze ze różnie rząd NZ traktuje doświadczenie które posiadamy - nie każde zalicza, zależy w jakiej firmie pracowałeś!!!!! (duża korporacja, międzynarodowa firma, czy mała , nieznana może rodzinna firemka)
Pozdrawiam:)

« 

Pomoc językowa