Anya, Mikroserwis czy Espa???

Temat przeniesiony do archwium.
jestem zainteresowana wyjazdem do wielkiej brytanii, najlepiej na okres 6 lub 9 miesiecy gdyz studiuje w kolegium i jedynie moge wziasc urlop dziekanski . Bardzo chcialabym wyjechac, ale nie wiem ktore biuro wybrac, a linteresuja mnie tylko te 3 w/w. Czy ktos moglby mi doradzic? pozdr.:)))
Mikroserwis jest ok ponoć.O innych nie wiem nic-ale na róznych forach spotykałam się z niemiłą opinią na temat Anyi.Pozdrawiam
Poniewaz studiujesz w kolegium, mniemam ze Twoj angielski jest na tyle dobry, ze nie potrzebujesz posrednictwa polskiego biura! Ja bedac na anglistyce, wzielam w zeszlym roku dziekanke i wyjechalam na rok do Uk. Ale wyjechalam za posrednictwem angieslkiego biura, aby nie ponosic kosztow wyjazdu! I wam dziewczyny radze zrobic to samo. Poszukajcie w necie ang biur au pair i napsizcie do nich, ze szukacie rodziny. One beda wam bezposrednio przysylaly oferty. Ogolnie jest to swietne wyjscie, bo macie wiekszy wybor rodziny, nic za to nie placicie, a i tak macie opieke biura bedac w Uk i jakby wam sie rodzinka nie spodobala, zawsze znajda wam inna. Zachecam do tego bardzo, bo uwazam, ze przesada jest placenie pol biurze 8[tel]zl za znalezienie rodziny, gdy dziewczyna jedzie tam pracowac za 50 ? tyg, plus musi oplacic sobie podroz, kurs it. Powodzenia!!!!
a mozesz dac namiary ja to biuro z ktorego jechalas? albo na inne ktore znasz? bede bardzo wdzieczna :>
ja jestem aktualnie au-pair z biura Anya - ja jestem bardzo zadowolona z tego biura, po niecalych 2 miesiacach po zlozeniu dokumentow wyjechalam i wiekszosc dziewczyn
jak macie pytania to piszcie
[email]
broncie sie rekami i nogami od ESPY!!!!!!!!!!!!!
jak juz chodza o tym biurze jakies opinie na necie to w gruncie rzeczy same negatywy- niestety co sie okazalo w moim przypadku all prawdziwe
wprawdzie hmm obsluga mila o wogole ale okropna nieslownosc
wszystko tam jest na ostatnia chwile i kompletna dezorganizacja
mialam jechac z espa ale ciesze sie ze zrezygnowalam bo podobno duzo wakacyjnych wyjazdow nie jest organizowanych czeka sie na rodzinke i nie ma! a kase sie traci
Mnie sie udalo pojechac z Espy. Nie jest tak strasznie. Skladalam papiery razem z kolezankami i wszystkie sa za granica. Takze nie ma sie chyba czego bac...
a pojechalas na ile? i dokad?
też jechałam z Espy, paula miła, ale mój wyjazd klapa!.....
Wszystkie inne tylko nie ANYA!!!!!! Nie polecam tego biura:ściągają kase, oszukują i nie pomagają!!! Agencja jest beznadziejna!
czesc!! czy moglabys polecic mi jakies angielskie biuro? Mysle intensywnie o wyjezdzie do Anglii Uwazam podobnie jak ty ze lepiej pominac biuro polskie ktore niewiele robi a za ktore trzeba poniesc koszty Bede ci wdzieczna Na wszelki wypadek podajemoj mail: [email] Z gory dzieki :)))))
A ja polecam Mikroserwis:)
ja polecam angielskie biuro Miss Polka, ktorego wlascicielka jest Polka, wiec idzie sie dogadac jak w polskiej agencj, ale nic sie nie placi. Do tego macie pewnego opiekuna na miejsu :-)
Hej,ja jestem au pair w San Diego,wyjechalam z biura w Krakowie Mikroserwis,i mysle,ze dobrze zrobilam.Chociaz sama wybralam to biuro.Takze polecam je bardzo jesli chcesz do Stanow,jest tam bardzo fajna pani Iwona,ktora mnie bardzo bardzo pomogla,i nie mowi sciemy,tak jak niektorzy,masz pytania pisz,pozdrawiam
a guide?
Jeśli chodzi o biuro Miss Polka to jak zobaczylam pozytywny opis to buchnęłam śimechem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ta baba bo nie można ją nazwać po prostu Panią Ewą , jest największą kłamczuchą jaką znam !!! Mój wyjazd okazała się największym niewypałem na świecie, po tym jak mnie to biuro ,,cudowne ,, brzydko mówiąc olało doszczętnie, po tym jak przyjechałam do rodziny innej niż miałam w kontrakcie napisane! NIE POLECAM
A biuro Jani International ?
he ja jestem ocenie au pair w nagli potrzebuje od wrzesnia kogos na moje miejsce z praw ajzdy warunki sa super
napiszcie mi e-maila jak jestescie zianteresowan ebo ja tu ni ejetsem czesto [email]
ps ja wyjechal z mikrserwisu nie polecam:)
jak do Anglii to albo jak ludzie radza, agencje angielska, albo na wlasna reke, po co placic ludziom ktorzy biora kase wlasciwie za nic? (a tak dzialaja polskie biura)
ja chce wyjechac z CC(culturale care) moze wiecie cos na temat tego biura????
Ja wlasnie zlozylam dokumenty w biurze ESPA ale nie widze zadnych problemow z tym biurem... biuro jak biuro z kazdym moga byc problemy... Paula bardzo sympatyczna i wszystko da sie załatwić :) no i z tego co sie orientuje to najnizsze koszty wyjazdu pobieraja :)
Jezeli ktos z was jechal za granice przez biuro ESPA to odezwijcie sie! Mam pare pytan! GG#892052 Pozdrawiam
Hej ja jestem au-pair jzu 3 miesiace i wyjechalam z biura Mikroserwisu i w sumie jestem zadowolona, bo jak mialam problem jakis to oni oczywiscie z mila chceci chcieli mi pomoc itp:)Jestem z nich zadowolona, ale chce zaczac zyc w UK na wlasna reke moja rodzina nie jest zbyt fajna czesto mam konflikty z matka dzieci. Ciagle slysze, ze jej kolezanki i ich au-pairki to sa naj....,a ja jestem bbbeeee.:):)Niechce tez zmieniac rodziny, bo wiem ze to nic nie da. Poprostu uwazam, ze nie biuro mnie oszukalo, tylko ta rodzina.Gdy napisala do mnie list bylo napisane jak byk 25 godz tyg, a w rzeczywistosci jest innaczej.I co z tego, ze czasem proponuja mi wyjazdy w soboty czy w niedziele z nimi, jak ten wyjazd polaga na tym ze ja stoje z wozkiem nie moge nigdzie pojsc itp a oni ciesza sie itp.Uwazam, ze nie warto za te marne 55 funtow tyg ciagle sie wkurzac.Bo ta rodzina ,, moja rodzina" tego nie docenia.Czesto jest tak, ze wychodze z inicjatywa i robie cos czego nie musze,a oni tego nie doceniaja.Ehhh zycie au-pair.Nie mowie , ze wszytkie rodziny sa takie same, bo mam kolezanke z hiszpani i ona jest zadowolona ze swojej rodziny.Mysle, ze nie zalezy to od biura jakim sie wyjedzie, zalezy na jakich ludzi sie trafi.
hEJ . zDECYdowanie POlceCam biuro MIKROSERWIS. Sama wylecialam za ich posrednictwem.
a slyszal ktos o biurze RASTA?
Heeej!Ja nie słyszałam,ale dobry jest Mikroserwis!!!A słyszał ktoś może o GAWO?????????Też organizuje wyjazdy.
Hej!! POtrzebna mi POMOC!!!!! Bardzo chce wyjechac za granice poprzez jakies biuro jako aupair ale tych firm jest cala masa!!! Prosze doradzcie która firma jest najbardziej wiarygodna i nie pobiera tak kosmicznych pieniedzy za załatwienie pracy... Prosze piszcie moje [gg] .czekam.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Szkoły językowe