Potrzebna au pair w Mediolanie!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Musze opuscic moja rodzine i szukam zastepstwa od zaraz! Wymagaja jakiegokolwiek doswiadczenia w opiece nad dziecmi i dobrej znajoosci jezyka angielskiego. Chlopiec ma na imie Simone i ma 2,5 roku. Mowi po wlosku i angielsku. Bardzo mila rodzina, pokoj, lazienka i wlasny komputer + 400 euro miesiecznie. Nic trudnego, maja pomoc domowa, ja niestety z powodow osobistych musze wrocic do Polski w sobote, dlatego bardzo zalezy mi na tym zeby nie zostawiac ich bez pomocy. Wszelkie pytania prosze na maila, poniewaz nie zagladam na to forum czesto. [email]
hej MARTA,rnZ TEGO CO ZROZUMIALAM POTRZEBUJESZ KOGOS OD ZARAZ.ALE W RAZIE CZEGO DAJE CI ZNAC,ZE JA WYBIERAM SIE DO MEDIOLANU W LIPCU I CHCIALABYM PODJAC OPIEKE NAD DZIECKIEM/DZIECMI.rnANGIELSKI ZNAM PERFECT,W LONDYNIE MIESZKAM OD 2 LAT I KONCZE TUTAJ STUDIA.rnW MIALNO JESTEM CO DWA TYG.-TERAZ PRZYLATUJE 11.05 I WRACAM 15.05.rnJESTEM TAM CZESTO ZE WZGLEDU ZE TAM MAM SWOJA DRUGA POLOWKE ...rnW LIPCU PRZYLATUJE NA OK.4 MIESIACE.NIESTETY NIE ZNAM (JESZCZE) WLOSKIEGO NA TYLE ZEBY SIE SWOBODNIE KOMUNIKOWAC-TO JEST MOJE ZADANIE NA WAKACJE.rnALE CHCIALABYM MIEC ZAJECIE W CIAGU DNIA,BO NIE CHCIALABYM RACZEJ CALYMI DNIAMI SAMA W DOMU SIEDZIEC,KIEDY MOJ CHLOPAK JEST W PRACY.rnMASZ MOZE JAKAS RADE,WSKAZOWKE?MYSLALAM WLASNIE ZEBY ZAJAC SIE CZYIMIS DZIECMI, ALBO UCZYC ANGIELSKIEGO LUB NAWET SPRZATC..rnPOZDRAWIAM AGATArnMOJ E-MAIL [email]