au-pair poszukiwana!!:)would you like to be one??:

Temat przeniesiony do archwium.
hey there!!!:) szukam operki na moje miejsce.. rodzinka super!! niestety z powodu moich problemow rodzinnych jestem zmuszona wyjechac.. i moja the best family szuka kogod na moje miejsce od stycznia tego roku.. jesli jestescie zainteresowane dajce mi znac.. moje [gg] albo na [email] i wam wtedy podam szczegoly..

moze powiem jeszcze ze... jest tutaj dwujka dzieciakow!!.. 4 i 7 lat.. oydwoje chodza do szkoly!!! jest duzo czasu wolnego i jesli chcecie mozecie po mnie przejac moje extra prace.. prasowanak i sprzatanka.. jeli chodzi o kase to super!! ok... spiesze sie teraz.. wiec walcie na gg lub meila jakby co:) ciaoo!!olcia
jestem zainteresowana taką formą pracy wysłałam do ciebie OLA
maila . oto mój mail [email]
hej!to znowu ja!bardzo chcialam przeprosic za zamieszanie! aniu to jest rodzinka w hollandii a nie w anglii.. przepraszam cie bardzo za to ale szybko to pisalam i zapomnialam podac najwazniejszego.. buzka!! ciaoo... pa
OLA O CO CHODZI???? CZEMU NIE ZOSTAJESZ W NL??? CHODZI O PANA G???? DAJ ZNAC BO SIE KURDE MARTWIE!!!!!
hej dziewczyny!!!!!!!!! albo ja niwyraznie pisze albo wy zle czytacie!!!!! to jest praca w HOLANDII!!!! a nie w anglii!!!!
jesli ktos ma ochote na UK Piszcie na [email]
dopiero siadłam ! nic nie szkodzi kto pyta nie błądzi dzięki serdeczne za odpowiedz !
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa