Aupair World- ktos wyjezdzal?

Temat przeniesiony do archwium.
czesc wszystkim:>
mama pytanie : czy kros z Was znalazl sobie rodzine przez ta strone?
czy moze sie podzielic swoimi doswiadczeniami?
Byłam au-pair w USA, ale rodzinę znalazłam przez agencję, która kiedyś nazywała się EF Au Pair, a potem Au Pair Culture Care. Nie wiem czy to Cię interesuje...
jestem obecnie w UK,znalazlam rodzinke przez aupairworld, warto, bo agencje tylko zdzieraja kase i strasznie duzo papierkowej roboty przy tym, listy, pozwolenia , referencje. Ja ustalilam wszystko przez maile i rozmowy telefoniczne, no i chyba szybciej mozna zlalezc kogos bo naprawde jest "zapotrzebowanie" na aupair,

dobra rada-daj swoje zdjecie przy profilu, wtedy nadejdzie wiecej ofert

powodzenia
ja wprawdzie nie bylam z aupair world ale z podobnej stronki i bylo fajnie ;) nic nie musialam placic, sama wszystko z rodzinka obgadalam, szybko, bez tej calej papierkowej roboty. polecam
dzieki za odpowiedz:> a moge prosic do Was e-maile? mam pytanie w zwiazku z placa, jak dojechalyscie, czy ktos was odebral, jak z podatkiem itp. bede wdzieczna za odpowiedz:>
[email]
hej koleznako!ja jestem w irladii wlasnie przez stronke aupair world.Moim zdaniem naprawde warto w taki sposob to zalatwic..bo przez biuro to duzo wiecej zachodu z tym wszystkim jest a i tak nie ma gwarancji ze wszystko bedzie cacy i wogole bedziesz zadowolona..no i do tego te oplaty..szkoda naprawde kasy na to.A ze teraz taka mozliwosc jest zalatwienia sobie takiego wyjazdu przez neta to polecam goraco!Zycze powodzenia i podaje maila jakbys miala jeszcze jakies [email]
Hej wrrrrrrr!
Widzę, że jesteś Ty mogłabyś odpowiedzieć na moje pytania.
Trochę wcześniej jest mój post: "Au Pair w Irlandii".
A tak w ogóle to w jakim mieście mieszkasz?
Ja mam pytanie...
Bo zainteresował mnie jeden profil rodzinki na stronce i dodałam ją do 'ulubionych'i napisałam maila,że jesli są mną zainteresowani niech wejdą rownież na mój.Okazało się ze oni mnie też dodali do ulub;)Nie wiem co mam robic,czy wysłać jakiegos maila,tylko co napisać za pierwszym razem?( bo jush troche sie o mnie dowiedzieli,czytając moj profil)Pomocyyyyy=)))
Mam pytanie-właśnie wpadła mi do rąk ulotka biura Cultural Care Au Pair i bardzo się zastanawiam nad tym, czy skorzystać z ich oferty. Widzę, że niektóre z was pojechały do USA dzięki tej agencji- mogłabym się z wami jakoś skontaktować i przedyskutować tą sprawę? Bardzo proszę o kontakt, bo wyjazd na rok jednak wymaga pewności. mój mail: [email]
Byłam z tego biura i z czystym sumieniem mogę je polecić- musiałam dwukrotnie zmieniać rodzinę bo hostowe straciły pracę i już nie potrzebowały opiekunki, gdyby nie pomoc biura chyba bym się wtedy załamała. A tak znaleźli mi w końcu "normalną" rodzinkę i ostatnie 8 miesięcy było super. Jeżeli masz jakieś pytania to pisz na [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa